Mamici de Noiembrie-Decembrie 2007 (29)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

Pussi, stai in pat si nu te agita. Calm, da? Sper sa fii ok.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:

pussi, pufulet -

pussi - nu te mai gandi si stai linistita daca te simti mai bine la orizontala. Pune un film, desene animate ca sa te mai distragi. Iti tin pumnii !!!!!

Petronela

puiutul mult dorit !!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihuta spune:

La multi ani bebelusilor nostri, sa fie sanatosi si sa stea in burtici atat cat trebuie !

Pussi, repaus la pat si iti tinem pumnii.

BByasmi, n-am apucat sa citesc ce s-a mai scris in ultimele zile, dar am remarcat pe listuta inca un carucior roz. Felicitari si sa va traiasca !

Adalia, eu am fost la eco marti, la 15 saptamani dar nu s-a vazut prea bine, pentru ca sarcina e prea mare pentru eco vaginal si prea mica pentru abdominal. Asa ca mai bine asteapta pana in saptamana 20.

Ma duc sa recuperez la citit ...

15s + Sophia 80%

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Neata
LA MULTI ANI PTR TOTI COPII DIN BURTICI SI NU NUMAI!!!!!!!!!
Pussi stai cumintica in pat ca totul o sa fie bine
Felicitari fetelor ptr fetite.BB stiam eu ca este fetita ptr ca tu ai fata de mama cu fata
Fetelor am fost ieri la concert si sincer pe mine nu prea m-a impresionat si ca sa nu mai spun ca ne-a si plouat cam o ora,noroc ca eram dotati cu umbrele si sepci.
O zi buna va doresc


anca 17+

Maria
poze


www.protv.ro/stiri/social/doliu-la-clinceni-o-femeie-si-pruncul-ei-nenascut-au-fost-inmormantati.html" target="_blank">SA IL AJUTAM PE FLORIN!!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

pussi, stai linistita in pat!!
mihuta multumesc!! si tie la fel!!]
fetelor voua cat la suta va spus ca e fata sau baiat???
deci vreau sa va spun ca mie mi-a zis sexul doar dupa ce l-am disperat pe dr si i-am spsu la urma ca nu plec pana nu imi spune...
oricum nu este sigur, decat 70%, sigur voi afla peste 2 saptamani si la eco 4D.
tati, un pic cam dezamagit zice la iesire din cabinet: " si eu ce sa fac cu o fetitza?? cum ma joc cu o fetitza??"

_
Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

17+ mami de baietzel sau fetitza ???

poza eco bb si burtik
www.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/96494.birthdue.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

BB mie mi-a zis ca este fata ,fara niciun procent ,iar tati era ffffff fericit ptr ca el fata isi dorea

anca 17+

Maria
poze


www.protv.ro/stiri/social/doliu-la-clinceni-o-femeie-si-pruncul-ei-nenascut-au-fost-inmormantati.html" target="_blank">SA IL AJUTAM PE FLORIN!!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebika spune:

fetelor pun si eu imediat o pozica cu bb meu din burtica ,care e mare deja are pana la fund 6.5 cm ,iar pana la term picioarelor vreo 10 cm
ieri am fost la eco nucala ,dr mi-a zis ca e ok ,dar o sa fac si TT la 16 sapt ,din pacate nu a vazut sexul bb-ului ca s-a tot miscat abia i-a facut o poza si dr a zis ca sigur o sa fie sportiv
multi pupici la toate



pozenunta31.07.2004
vine bb
ADRIANA 12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebika spune:

fetelor gata am pus pozica
puteti sa o vedeti daca intrati pe poze

poze nunta si cu bb
vine bb
ADRIANA 12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

BB, pe mine m-a intrebat Iosup ce-mi doresc, eu am zis ca imi doresc fetita dar ca stiu ca nu e ce vreau eu, ci baiat. Si Iosup mi-a confirmat ca da, e baiat, ba chiar a scris de ecran si imi apare chiar in poza de la eco, in partea de jos a corpului lui bebe: "CUC". Asa ca eu cred ca este sigur, nu mi-a zis nici un procent.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

BB, in general tatii se indragostesc mai tare de fetitele lor decit de baietei. Asta cu imi doresc baiat, baiatul tatii, sunt orgolii masculine. Intotdeauna un tata care are si baiat si fetita va prefera fetita. Si ele se simt mai atrase de tati decit de mami. Asa ca sotul tau isi va schimba parerea si vei vedea ca va gasi metode sa se joace cu ea.

Bebika, faina poza. Explica-mi si mie cum se pun pozele, ca eu am incercat dar nu am putut, mi se zice ceva de genul ca trebuie sa astept pina la sfirsitul lunii...

Mergi la inceput