Fulguleti de noiembrie-decembrie 2006 (48)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Teutz spune:

Asiza, tare dulce e Denis! Si, vorba Dianocicai, are privire de baiat mare, meeey, nu mai e bebelus! Bafta cu diversificarea, ca inceputul arata, intr-adevar, foarte bine.
Dia, si Oana e suparata? Ce or avea, mai, fulguletii de or fi asa de agitati zilele astea? Hai ca unii au facut vaccinul, dar cei care nu l-au facut? fata frumoasa, ca sa se linisteasca si sa pape bine.
Ralumat, la nunta noastra baietelul nasilor avea aproape doi ani si in timpul slujbei a vorbit tare, a inceput sa planga la un moment dat, dar preotul n-a spus nimic, iar pe noi nu ne-a deranjat deloc, desi nu aveam copil. Depinde de om, dar depinde si de biserica, pentru ca sunt unii preoti carora nu le place sa fie "bruiati" in timpul slujbei. Nu-ti face sange rau!

Teutz de Alexia Iarina (10.12.2006)
Poze Alexia
www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">fulguletii nostri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

edit: eu am scris din greseala la celalalt capitol ... so, asta aveam de spus

Vai... ce bine ma simt ca am primit flori si pupici de la voi... mai ales ca tocmai am iesit dintr-o sedintza care a inceput la 10.30 So, pup back
Danutz, helloooooooo.........nu esti hoasca batrana la 36 de ani... eu am nascut la 36 si ceva... si ai vazut ce minune de bebe am
Donia, e fantastica Roxi a ta
Ruxandra, deja am folder si la job cu sfaturi de la tine
Multa sanatate bebeilor bolnaviori...
Asiza, nu stiu cand ajung la shopping.. te deleg pe tine
As mai sta de pove.. dar nu am cum....
Dianocica, Teutz, Danita, Bambo, Crykett, Bebinuta, Raluca, Adina, Laura, A-deju, Miro si restul trupei... un weekend cat mai frumos si racoros va doresc.... Yagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006)

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">fulgi de nea
www.dropshots.com/Yagmur" target="_blank"> poze Luca
slide Luca
varsta Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ktrinel spune:

dianocico, in 94 aveam 18 ani....terminam liceul in sibiu si intram la fac in bucuresti ...auzi, ma gandeam cu scaunul de masina...de ce nu iei tu direct din ala faza 2, adica sa stea baiatul in fund, cu fatza in directia de mers....ca dupa 10 kg asa se recomanda...eu nu m-as mai incumeta cu scoica la atatea kg...nici una nu o sa ii fie comoda...si in cateva luni oricum treci la scaun mare.

dia, si julia mi-a urlat aseara de am zis ca ma sui pe pereti....nimic vizibil , nimic de prespus..isterie frate..sau dinti??? dar eu m-am cam saturat sa dau vina pe ei...nu se simte nimic.
ce-or avea domle??????????????



Ktrinel si Ana Julia 24.11.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danutz spune:

Avem un dintzisor, avem un dintzisor!!!
Yupiiiiiiii

Danutz, mamica de bebe Rares (14.12.2006)

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank"> fulguleti
varsta rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asiza spune:

quote:
Originally posted by danutz

Avem un dintzisor, avem un dintzisor!!!
Yupiiiiiiii

Danutz, mamica de bebe Rares (14.12.2006)

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank"> fulguleti
varsta rares



FELICITARIIIIIIII!!!!!!!! .......

Oana cu Denis Cristian (19 decembrie 2006)
Slideshow Ingerasul nostru drag
www.youngnutrition.net/member/tickers/64637/ticker1.png" target="_blank">Varsta Denis


A child is not a vase to be filled, but a fire to be lit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Donia spune:

Inca o data va zic buna dinineata! Sunt pe fuga ca iar plecam la Marineland, ca duminica trecuta n-am resuti sa vedem decat vreun sfert de parc.
Am putin timp ca pe sot l-am trimis la targuieli cu Crisitnel, altfel n-apucam nici sa va citesc.

quote:
Originally posted by ruxandra_sb



Neata Donia

Nu, noi mai avem pan la asa profunzimi.. doar suntem baiat.

P.S. si nici macar nu m-a cerut de nevasta.. acu o iubeste pe Eliza, colega de la gradinita.. ... "printesa lui frumoasa"

eu ce ma faaaaaaaaac???



Are mama doi flacai.. Matei (5) si Grigore

www.petitieonline.ro/petitie/sustineti_bolnavii_de_cancer_care_au_fost_lasati_fara_tratament-p41000032.html" target="_blank">Sustineti bolnavii de cancer care au fost lasati fara tratament!


Saboteaz-o pe Eliza, nu te lasa! Doar trebuie sa invatam sa devenim si soacre, nu ? Asa ca incepem studiul de la gradinita.
Lasa ca mai ai o sansa cu Grigore , vezi ce bine ca ai si al doilea copil? Ba si baiat?




Copiii se nasc perfecti - rolul parintelui e sa nu strice ceea ce Dumnezeu sau natura a creat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Donia spune:

quote:
Originally posted by asiza
Cred ca MAINE o sa incepem si noi DIVERSIFICAREA (daca nu cel tarziu luni) cu cereale la masa de 18.00!


Si noi! Doar ca la ora 11.
La asta credeam ca esti avansata!




Copiii se nasc perfecti - rolul parintelui e sa nu strice ceea ce Dumnezeu sau natura a creat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

Salutare

Azi mi-am facut curaj si am lasat-o pe Antonia la mama vreo 2 ore timp in care am fost sa-mi cumpar ceva de imbracatbineinteles ca am cumparat si pt ea o rochitica,ea cica a fost cuminte sa jucat si a dormit ma gandeam ca o sa faca cum face acasa nu sta deloc dar de unde fata a fost cuminte

Donia-am murit de rasbuna treaba cu taxa
vai nu mai pot de ras scumpica nu vrea sa putrezeasca trebuie sa ma pregatesc ca vin vremuri grele

A_deju-cred ca e adevarat ce zice Ariadna cat alaptezi creste mai greu parul sau nu mai creste cat am alapatat si eu 2 luni nu mai aveam par pe picioare ce ma mai bucuram ca nu o sa mai creascaacum a inceput sa creasca iar....

Dianocica- noi deja am bagat a doua in timpul zilei
f fain scaunul de masina
am pierdut botezul lui Irina eram curioasa daca o baga cu tot cu slip in apa

Flore-multa sanatate printesei

Alessandra BB de Cristina
Rares BB de Veronici
Mihaita BB de Lavinia
Patrik BB de Florentina

Yagmur-

Asiza-ce sumpete de baiat e Denis f misto scaunul

Danutz-felicitari pt dintisor

fug ca tipa

BambolettadeAntonia-Gabriela(1 nov 2006)
luna 7
www.youngnutrition.net/member/tickers/61250/ticker4.png" target="_blank">varsta Antonia
www.smi.ro/fulguleti/" target="_blank">Fulguleti nov-dec 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_deju spune:

danutz, felicitari, sa traisca clontzisoru' si..la cat mai multi :)

ktrinel.. pai dianocica la scaun-scaun se referea, etapa scoica e deja depasita de ceva vreme :)

Deea, mami de Eric (15.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_deju spune:

fetili, care chiar n-aveti cum sa pierdeti altfel niste timp, bagati ochiu' la b1.. e comedie rau de tot :) sa vedeti mondenii in actiune :)

Deea, mami de Eric (15.12.2006)

Mergi la inceput