Gravidutze si Mamici de Cluj 3

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Raluca spune:

Vegetam si noi... cand in casa cand afara. Deseara avem programat un gratar cu prietenii-ca aseara de altfel, insa ploaia s-ar putea sa ne strice planurile.Oricum as dormi continuu...

Cristiana !

Raluca 19+ si mami de Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniaN spune:

Fetelor la mine la Turda nu ploua deloc si ma topesc aici,nu mai pot de cald...am incercat sa invat azi dar cam slabut se pare ca ma lasa neuronii.

Astept pozele de la intalnire ma bucur ca v-ati simtit bine.
pe toate gravidutele si mamicile.

LAVINIA25+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

Si noi vegetam...S-a racorit atmosfera...Nu ma pot mobiliza sa fac nimik! Am fost ieri la o petrecere simpatica cu grate si gulas la ceaun si stat la iarba verde...Maine nu am chef de lucru!


Va pup! O seara frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaAlina spune:

asiza, gabriela, e o senzatie unica si extraordinara sa il simt pe bebe!

o duminica placuta in continuare!

OanaAlina

http://bd.lilypie.com/HQFCp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluca spune:

Buna dimineata clujului...eu dorm pe mine. Am avut examen de la 9 iar asta a insemnat o trezire la 6.30 ptr. a reusi sa ma incadrez in timp...

Oana, maine mergi la control? (parca asa am inteles) Si eu abia astept ziua de joi.

Sa aveti o saptamana frumoasa!

Raluca 19+ si mami de Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arghirmonica spune:

Buna dimineata si de la noi,multumim de aprecieri si cerem iesrtare ca nu scriem prea desc ca No noi nu prea avem intrebari.
da va tin voua pumnii la testele astea de te ia groaza.
va pupam,noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaAlina spune:

Raluca, maine o sa merg la control... Sper sa fie bine!

OanaAlina

http://bd.lilypie.com/HQFCp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mioara2004 spune:

Buna fetelor!
Eu am disparut de pe net de cateva zile pentru ca am fost ocupati cu cumparaturile pentru bebe. Patut, masa de infasat, setul de pat le-am luat din Marasti, este un magazin langa Posta. La Ambient, au disparut aproape toate patuturile, mai erau doar vreo 3 modele. Si cu salteaua au fost probleme, n-am mai gasit din aceea cu nuca de cocos, doar la Cora am gasit. Am luat scoica de la Chico, de pe Dorobantilor dar si acolo n-am mai gasit culoarea la care ne-am gandit initial...Toata lumea ne-a spus ca sunt foarte multe gravide si totul se vinde foarte repede. Am fost vineri la cuafor, nu exagerez eram 5 gravide ...
Eu miercuri merg la clinica, la monitorizare.
Va pup

Mioara 34+ Doru Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

Raluca, Oana, ce frumos ca o sa va vedeti bebelusii...Poate aflati si culoarea caruciorului!!!!

Ramonella, poze te-ai facut...Unde esti?

Mioara, felicitari pt cumparaturi!

Monica, lasa ca avem noi intrebari!

Eu am zis ca astept Baby Expo sa vedem ce o sa fie acolo. Noi mai avem timp! In rest...cald...parca tot mai cald! Cu kilogramele, vad ca stagnez de 2 saptamani. Nu e rau! Dar incep sa imi simt burta, uneori cand ma ridic brusc ma dor ligamentele...Ma intreb cum va fi cand va creste mai tare...Hm!!! Azi ma duc la Castelari sa vad ce e pe acolo! Voi veni cu raportul!

Va pup si va doresc o zi frumoasa!

Gabriela 24 + Sara Medeea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluca spune:

Gabriela, te asteptm cu stiri...Eu nu stiu daca imi voi permite luxul cu gimnastica tinand cont de sarcina anterioara dar asa vrea sa merg la niste cursuri teoretice si de respiratie lamaze....mai incolo peste vreo luna! Si eu am momente cand la ridicare imi simt ovarele si toate ligamentele din zona...si ma apuca o frica!

Raluca 19+ si mami de Ilinca

Mergi la inceput