Bucurii de sept-oct 2006 (66)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ramomar spune:

'neata si de la noi

mexxa, La multi ani pentru sotul tau! ce harnicuta ai fost ca ai si terminat tortul! Asteptam poze. Se pare ca multe mamici de aici au sotii in zodia gemenilor; si al meu tot geaman e

Gety, tare frumoasa e Maria voastra. E ba incruntata, ba zambareata. Pupam frumusetea mica. Sa ne zici cum a stat la tuns. Si eu ma gandeam sa o tund, dar parca imi pare rau acuma sa-i tau si putinul perisor care creste tot mai mult, mai vedem

lilina, am admirat si pe Vladone cel dulce si frumusel. Chiar asa, Tweety ramne in dezavantaj

Sephora, pupam Matti cel frumusel si plimbaret sa scape cat mai repede de mucisori

La multi ani puiutilor veniti pe lume intr-o zi de 25!





***************************************************
mami fericita de PATRICIA MARIA (06.09.2006)
***************************************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eleņia spune:

buna dimineata s de la noi sarumana de cafea cristina
am vazut poze cu gargaritza lui microbu
si cu vlad a lui lilina pe care il
s am mai vazut s pe maria cea eleganta
la multi ani sotilor eloisei s andreei
bucuriilor de 24 Adrian,Lisa Maria
bucuriilor de 25 Bianca Maria, David,Mario,Luca-Ionut,Katia,Emanuel,Darius-Stefan,Bogdan Tudor,Bianca,Radu Andresa cresteti mari frumosi s sanatosi
s puiului meu ii doresc sa creasca mare,frumos,sanatos s ne bucuram de el si el sa ne bucure vietile asa cum a facut pana acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Andreea, felicitari pentru Astept poze cu tortul (eventual si reteta).
Gety, sa ne spui daca a stat Maria la tuns, eventual pune o poza cu tunsulici...
Monique, spor la treaba!
Ramomar, buna dimineata!


Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramomar spune:

xandrutza, buna sa-ti fie inima

pentru cine doreste si cine pofteste, avem
poze noi




***************************************************
mami fericita de PATRICIA MARIA (06.09.2006)
***************************************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

Ramorar ce bebita frumoasa ai...o dulcica.

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
, mamica de Sebastian-Mihai ( 10.09.2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matahut spune:

Neata si de la noi...am dormit pana la 10 asa ca abia acum mi-am luat micul dejun. A nu se intelege ca am dormit bine...ci doar lung...si evident cu si mai multe treziri, dar oricum, Maruca s-a sculat vesela asa ca de o ora si ceva inca nu a busit-o plansul

Am vazut: Patri zambareata si cocheta nevoie mare, Maria serioaaaaaaaaaaaasaaaaaaa tare, Vladone gimnast, candidat la medalia de aur.

E, ma laudam ca nu plange si ...tocmai a dat in plans, asa ca

Marina, mamica Anei (21.05.03) si a Marucai (29.09.06)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Cucuoancea, eu v-am zis ca a fost tare serioasa vreo 3 zile. Acum si-a revenit, sta in premergator, vorbeste si da lucruri jos de pe masutza.
Eu marti continui la dentist.


GETY, MAMICA DE MARIA DIANA- 9 octombrie 2006
POZE MARIA DIANA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Salutare bucurii!

Am vazut poze cu doua domnisoare frumoase foc(Patri si Maria) si un campion in flotari!

soti de Andra si Andreea!!Sa va iubiti mult sotiile si piticii din dotare!

Multumi de urarile de sanatate.....sa fie toti piticii sanatosi!....ca taaaaaare rau e cand nu sunt bine....
Al meu ingeras e tot racit, mucos tare, diseara mergem la dr(cu ambii de fapt ca ambii sunt raciti).
Deocamdata le dau Panadol si lui Alesio si sirop din muguri de pin ca tuseste......tare nu le-as da antibiotic....sper sa se faca bine si fara....

Fug la treburi......

Eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Uitam ce e mai important: ieri a facut Nicolas primii "pasi" in 4 labute!!!!!!!!!(la 8 luni si 1 sapt)((dar numai pentru tati ca dupa aia nu a mai vrut)



Eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

Pufy felicitari pentru pasi

Fetelor ce parere aveti despre explozia care sa produs la o centrala nucleara rusa...oare e adevarat...sa nu iesim din casa...sincer nici nu stiu ce sa cred sau ce sa fac...


^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
, mamica de Sebastian-Mihai ( 10.09.2006 )

Mergi la inceput