Spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (189)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns T_Ioana spune:

Bumbita, tare bine-mi pare ca ai mai dat si tu un semn de viata!Poate ai mai scris si nu am retinut eu (scuze) dar nu stiti inca ce e bebicu? Cu bagatul piciulicilor in apa sulfuroasa eu cred ca iti spune cineva la fata locului. iar cu fructele demare mai vedem, eventual asa, sa guste tot ii dau! Peste am cumparat mereu (pentru Razvan) viu si l-am omorat eu si apoi l-am transat si congelat!
Mirela, ce bine ca s-au inteles atat de bine Dani si bona! Ce copilas cuminte ai
a cumparat tati al nostru Huggies nr 5 din Auchan cu 365.000 -60buc...........pai vad ca e mult mai ieftin decat Pampers, nu stiu de ce stiam eu ca Huggies e mai scump
Ingrid, eu caut de o spataman capacul de la sticla d e ceai dar in criza o iau pe cea de la lapte, chiar daca e alta culoare...
Si la noi furtuna dementiala, cu tunete si fulgere....brrr, groaznic!
Fug la nani!

Ioana si www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1bb14a37cece1022bc3177&skin_id=0" target="_blank">Razvan (03.12.2005) (montaj)

www.dropshots.com/T_Ioana" target="_blank">1
www.dropshots.com/T_Ioana2" target="_blank">2


"Minte ca un porc...munceste ca un caine....fumeaza ca un sarpe.....
trebuie sa fii idiot ca un om ca sa formulezi asemenea ineptii!"




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loren@ spune:

Neata...eu la cratita...Bumbita tot baietel piciul din burtica sau vei avea parte de vreo ? Rana de col atit a zis doctorul ca e, dar las ca in iulie rezolv si asta..Apropo Bia a aparut si o sa apara in revista Baby nu Superbebe...dar cine stie, poate ai gura aurita!Sincera sa fiu, daca nu ar fi Dan sa ne duca peste tot sa ne faca damblaua cu TVR si reviste, nu cred ca m-as implica, dar daca o face si il incinta si pe el, o ducem mai ales ca Biei ii place mult de tot printre alti spiridusi si pentru ea totul e o joaca placuta! Moni daca vor sa o pozeze in costum i-l duc pe asta nou ca tot arata ca un mic luptator de summo in el!
Ieri Bia mi-a facut niste figuri pe holul de la spital..mergea se intorcea la mine ma arata cu degetul si tipa si ma certa pe limba ei, de m-a stiut tot spitalul..eu sunt sigura ca mi-a zis acum citeva zile "ba baga-mi-as.."

www.dropshots.com/utocatalina" target="_blank"> Bia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:


Asta inseamna ca isi respecta astia intelegerea deci tocmai mi-am facut actul aditional de crestere al salariului ,merg imediat sa mi-l semneze sefu'

CATA da' du si tu costumul tau de baie si sa va fotografieze p-amandoua ,ce naiba! Ala pictorial ...

MONI SI DIANA (01.01.2006)DIANA ALBUME

www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> FILMULETZE SI POZE
www.dropshots.com/monica70" target="_blank"> FILMULETZE NOI


NU TREBUIE SA RISCAM SA GLUMIM DECAT CU OAMENI POLITICOSI SAU DESTEPTI

"Impotriva prostiei, zeii insisi lupta in zadar" (Isaac Asimov)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

neata gagici ....
CATA si eu zic sa pozezi si tu
MONICA hhai ca ai o zii super...
MIRELA ai inteles bine faza cu CM dar mai bine nu mi aduc amintemersi de griji

stef 12 02 2006si bia 12 12 1997 poze stefanhttp://www.dropshots.com/cosmi1975

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

gagicutelor,
Noi ieri am fost plecate si ne-am si bronzat

Cata, chiar asa, sa ii duci si costumul de baie ii sta super.
Moni acum sa vezi cum tre sa vina Ghita dupa tine la birou sau la bancomat sa iti duci acasa salariul

Noi folosim pampers nr.4 ca de astea mai am dar tre sa le schimbam pe nr 5 ca o cam strang la picioruse astea iar daca i le las mai lejere la picioare ii vine pe sub buric zici ca sunt cu talie joasa.


o zi superba sa aveti la toata lumea.

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Ioaaiii ... deci numai silueta mea de Diana ramane inca cu pampers nr.4 ? Ei ii sunt super buni,desi in ultimele luni cam are burtica dupa ce mananca

MONI SI DIANA (01.01.2006)DIANA ALBUME

www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> FILMULETZE SI POZE
www.dropshots.com/monica70" target="_blank"> FILMULETZE NOI


NU TREBUIE SA RISCAM SA GLUMIM DECAT CU OAMENI POLITICOSI SAU DESTEPTI

"Impotriva prostiei, zeii insisi lupta in zadar" (Isaac Asimov)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Aici sunt pozici de ieri de la iarba verde http://www.dropshots.com/ali-iarina2 ce s-a mai ofticat tata-so ca el e la munca si noi la plaja

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Mie nu imi mai merge dropul la birou

MONI SI DIANA (01.01.2006)DIANA ALBUME

www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> FILMULETZE SI POZE
www.dropshots.com/monica70" target="_blank"> FILMULETZE NOI


NU TREBUIE SA RISCAM SA GLUMIM DECAT CU OAMENI POLITICOSI SAU DESTEPTI

"Impotriva prostiei, zeii insisi lupta in zadar" (Isaac Asimov)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loren@ spune:

Si la mine s-a blocat dropul!

www.dropshots.com/utocatalina" target="_blank"> Bia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Monica pai tu nu ai burta dupa ce mananci? si ca tot intrebai de chilotei peste pampi , eu una nu ii dau daca e rochita lunga sau daca ii dau un body cu maneca scutra e ok.

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput