Spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (186)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:


Am apucat si eu la calc. Azi am fost la servici pana la ora 13(am stat 1 ora la cafea, 2 ore am facut niste dosare, si apoi am fost la finante, la pensii, si la somaj) si apoi am mers la cumparaturi in Kaufland caci ieri nu ii gasisem in Real pampers 4+. La 15 am venit acasa (m-am plimbat singura si m-am holbat la toata marfa) am mancat si am plecat la Weekend. A fost f fain, lui Dani i-a placut in apa cu toate ca era putin rece. A stat foarte mult in apa mica care da in bazin, aia a fost caldutza. Sandra s-a dat pe topogan si apoi a venit cu mine in bazinul mare si am inotat.Maine dimineata repet figura, merg cu niste prietene caci maine nu merg la lucru ca nu am calc inca si tipa are treburi si eu nu am ce face acolo.
Apoi am fost la restaurantul cu pesti, dar din pacate nu era loc pe acel acvariu, era rezervat. Am fi avut loc pe teresa dar e riscant acolo ca e pe malul apei. Altadata vom merge cand vom avea loc pe acvariu. Dani s-a pus in fund se uita la pesti si radea.
Azi am primit de la sotiorul meu un parfum: Dolce & Gabana red si un ruj Max Factor ca mi se terminase cel vechi
Citesc ce ati palavragit azi si revin.
Am pus si niste poza sa il vedeti pe Dani si in putza goala
Ursu, am vazut-o pe Raisa, tare dulce e

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
Albumul nostruPoze Daniel 1 An
www.onetruemedia.com/my_shared?z=f72578dbdb5131bc04ec7&utm_source=otm&utm_medium=text_url/" target="_blank">Filme
Craciun 2006
www.dropshots.com/biancas" target="_blank"> Poze Drop




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasol spune:

buna ursu,ce face raisa,cum papa?

http://pg.photos.yahoo.com/ph/gogosica_lu_solo/my_photos
anasol si david-andrei(06.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


Ursu . mama ce ai labartat pagina!!!
Moni ma bucur ca ai gasit mobilier pt. baie.
Bianca asa se numeste strandul ala? La weekend?
Cata ati facut vaccinul?

noi am fost afara, a venit si tati devreme, la 18.30 si am mers in Real la stricat bani.
acum Clau il culca pe marco si eu am o praji in cuptor. m-a mancat in si am facut una dintr-o revista. sa vedem ce iasa.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Vad ca discutati pe unde imi lucreaza sotul. Nu e armata, a lucrat si in armata cand era mai tanar. Acum e in Ministerul de Interne care are mai multe compartimente.
Nu face armata cu noi chiar deloc. Inca e dragutz si amabil cu mine, imi cumpara si ofera cadouri de cate ori se iveste ocazia. Si nu orice cadouri, stie ca sunt pretentioasa la unele lucruri.
Orice imi doresc si ne permitem nu m-a refuzat niciodata ca motiv ca nu mai avem bani. Daca mi-am cumparat ceva scump si nu am mai avut bani, asta e, pana la salar am stat cu ce ne-a ramas dar stie ca m-a facut fericita. Ca nu isi incalzeste mancarea? De lene probabil ca alta explicatie nu gasesc. El imi motiveaza ca nu ii place sa manance singur si deaia ma asteapta.(cand lucram inainte sa fiu gravi, lucram o zi si una libera si atunci manca si singur ca stia ca nu vin).
La bere nu merge, isi ia bere aici acasa, la femei nu umbla decat cand e la servici eventual ca in rest 2 zile e cu mine acasa si nu prea pleaca nicaieri.
Si cel mai important lucru care eu il apreciez la el: Nu l-am vazut in 15 ani decand suntem impreuna niciodata beat.. Stie ca nu imi plac oamenii beti si oricum nu e sportul lui preferat sa bea.
In casa munceste tot ce trebuie, spala vase, curatenie el face...
Deci mai vreti?
V-ar convenii voua sa aveti asha "armata" acasa
Si dupa pararea lui un barbat se tine cu si . Daca asta e pararea lui ca barbat, atunci eu am scris pararea lui. Voi sunteti libere sa credeti ce vreti.

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
Albumul nostruPoze Daniel 1 An
www.onetruemedia.com/my_shared?z=f72578dbdb5131bc04ec7&utm_source=otm&utm_medium=text_url/" target="_blank">Filme
Craciun 2006
www.dropshots.com/biancas" target="_blank"> Poze Drop




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

MONI LASA CA GASESTI SI FAIANTA MISTO
GIOVA pai daca ai pus bunataturi in prajitura iese buna
ANASOL poate de la caldura vomita frumosul
BIANCAS marfa program

eu am fost la bucur obor-un magazin si mama mi a facut cadou 2 perechi de papuci ...uni sport si alti mai eleganti ...ca nu stiu ce am facut cu cei de anul trecut ....screloza frate ce mai

stef 12 02 2006si bia 12 12 1997 poze stefanhttp://www.dropshots.com/cosmi1975

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Da, Giova, se numeste Weekend. Asha ii spune toata lumea. Asha sa iti inchipui ca e ca un fel de ...zona de agrement ,cu verdeatza, cu parc, teren de fotbal, basket, volei,terenuri de tenis sunt vreo 2, poti juca tenis de masa ca sunt mese, handbal...
3 bazine pt copii, 1 pt adulti, 1 bazin pt barci care da in raul Mures, cu terase, tonete de inghetata si restaurante. Mai sunt si cabane dar sunt a firmelor.
Pe vremea lui Ceausescu era unic in tara, acum in afara de Aqua care ar fi mare nu stie ce mai este in tara.
Azi am mancat o gogoasa rotunda mare, cu smantana, cascaval si mujdei. Se mai face undeva in tara dinasta? si in Ungaria am mancat, poate o fi reteta de la ei. Deaspura gogosii se pun toate ingredientele de mai sus.
Azi am primit de la nasa lui Dani o pereche de sandale de piele nr 25. La anul sper sa ii mai fie bune.

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
Albumul nostruPoze Daniel 1 An
www.onetruemedia.com/my_shared?z=f72578dbdb5131bc04ec7&utm_source=otm&utm_medium=text_url/" target="_blank">Filme
Craciun 2006
www.dropshots.com/biancas" target="_blank"> Poze Drop




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasol spune:

nu cred as fie de la caldura,i-am bagat cam fortat ca ma dispera cu un mancat,,,,,,,,,si de asta cred..........

http://pg.photos.yahoo.com/ph/gogosica_lu_solo/my_photos
anasol si david-andrei(06.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

anasol se poate si asta

stef 12 02 2006si bia 12 12 1997 poze stefanhttp://www.dropshots.com/cosmi1975

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

BIANCAS pe mine una nu ma intereseaza care pe unde munceste ca doar nu de asta suntem pe forumul de bebei ,dar te felicit ptr asa sot

stef 12 02 2006si bia 12 12 1997 poze stefanhttp://www.dropshots.com/cosmi1975

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasol spune:

nici mie nu-mi place sa-mi spal hainele in public...
era la kaufland un baietes care avea 2 ani,i-as fi dat pe putin 4 ,pe langa dav era un urias..........

http://pg.photos.yahoo.com/ph/gogosica_lu_solo/my_photos
anasol si david-andrei(06.01.2006)

Mergi la inceput