Bucurii de sept-oct 2006 (64)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

quote:
Originally posted by nicole2005

'nseara la toata lumea
avem si noi vesti!
nu avem dintuci dar spunem TA-TA

nicol
mami de puiut dulce ANTONIO 26 septembrie 2006

www.totsites.com/tot/puiantonio" target="_blank"> Antonio's site


piscotel









Nici noi n-avem dintuci, dar nici silabe nu pronuntam. In schimb facem vocalize. Tare ne place.

GETY, MAMICA DE MARIA DIANA- 9 octombrie 2006
POZE MARIA DIANA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicole2005 spune:

vad ca e prea liniste, asa ca ma retrag si io la somnic.
noapte buna tuturor.

nicol
mami de puiut dulce ANTONIO 26 septembrie 2006

www.totsites.com/tot/puiantonio" target="_blank"> Antonio's site


piscotel





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Mirabelac, spor la cumparaturi. Maria cand vrea, merge cu spatele in premergator. Piscina unde vrei sa o asezi?
Si eu sper sa ajung la Mc'D, desi se anunta niste temperaturi de luni incolo...


GETY, MAMICA DE MARIA DIANA- 9 octombrie 2006
POZE MARIA DIANA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

quote:
Originally posted by nicole2005

vad ca e prea liniste, asa ca ma retrag si io la somnic.
noapte buna tuturor.

nicol
mami de puiut dulce ANTONIO 26 septembrie 2006

www.totsites.com/tot/puiantonio" target="_blank"> Antonio's site


piscotel









Lumea ziua se foieste si de la 22 se odihneste. O astept pe Cucuoancea cu noutati in acest sens. Plec si eu la culcare. Va urez o noapte buna si un somn linistit.

GETY, MAMICA DE MARIA DIANA- 9 octombrie 2006
POZE MARIA DIANA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancaMT spune:

Buna seara !!

ce fac bucuriile? Dupa ce citesc se pare ca fac progrese serioase: mers singurele, ridicat singurele. Noi mai avem de asteptat in ce priveste mersul.
Lakioana sa stii ca nu esti singura cu o fetita mofturoasa, si noi suntem la fel, dar daca nu a vrut deloc mancare la noi s-a lasat cu rosu in gat, acum a trecut si rosul in gat si degeaba, eu tot cred ca dintzisorii sunt de vina pentru lipsa asta de apetit, Dr ne-a recomandat Vi-sol primele 10 zile din luna vreo trei luni, sunt vitamine, dar sa stii ca nu se vad progrese si parca e din ce in ce mai slaba, cel putin asa mi se pare. Ii gatesc cate trei feluri de mancarici, tot o manca ceva, si i le fac bune cu gust, mananca doua linguri si gata, si eu spal la vase toata ziua de pomana. Dar lapetele nu il refuza, deocamdata.
pupici si Pofta mare !!!

ANCA, mami de LUCIANA MARIA (18.09.2006)
poze
varsta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Eloise, mersi ca mi-ai zis . Chiar imi parea rau ca va ratez. Pe unde intrati in Bucuresti, ca nu ma pricep? Pe DN 1? DN 1 e aglomerat indiferent de zi si de ora pt. ca se construieste un pod pe-acolo. De alte cai de acces in Bucuresti, nu stiu, spune-mi pe unde anume intrati si ma interesez cum se circula.

Eu sunt f fericita ca am fost azi la ziua nepotelei mele si Maria a fost cumintica peste asteptari. Ne-am intors acasa la 9.30 seara, nu ne gandeam noi nici in visele cele mai frumoase ca vom sta atat!

de Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eunice78 spune:

Eloise, noi am facut saptamana trecuta 5 ore din Harghita pana la intrarea in Buc ( pe DN 1) si 2 ore de la intrare pana acasa.
Sotzul meu lucreaza la Baneasa si face zilnic pana acasa 2 ore sau chiar 2 ore jum. Si e vb de 18 km. E terminat saracul. Traficul in Bucuresti e infernal pe oriunde ai veni.
Eu nu am mai intrat ca nu ma lasa Toma. Sunt foarte suparata pentru ca nu mananca nimic, vrea doar san. Azi abia am reusit sa ii dau toata ziua 80 g banana. Insa cand vede ca cedez si ii dau sanul chiuie de bucurie. A si slabit vreo 300 g si mananca noaptea ca evident laptele nu ii mai ajunge.
Noapte buna va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tasia spune:

Imi pare rau pentru bebeii fara pofta de mancare....poate e de la dintisori sau poate e ceva temporar. La noi situatia e invers, Mario e un mare fomist... Papa foarte bine...si deschide guritza cu placere la orice....fucte, legume, cereale... Cateodata imi trage nerabdator lingura si o baga in guritza.Iar san papa non-stop. Sper sa-l tina asa mereu....
eloise In Bucuresti si mai ales pe centura este mereu suoer aglomerat. Eu am facut si 2 ore din otopeni pana acasa (stau aproape de Unirea)

de Mario-Fabian (25.09.2006)

pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns microbu spune:

Buna seara!

Ciccio si Vanessa bine ati venit!
V-am trecut eu pe lista si pt ca nu aveam ce face am refacut toata lista...acum am obosit si merg sa doooooorm .
NOAPTE BUNA!

Sandra
gargaritza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

Buna dimineata si poftiti la o luta.Azi fata mea face 8 lunisoareeece mari sintem

www.totsites.com/tot/cosminutza" target="_blank">Pagina mea
POZE COSMINUTA
www.dropshots.com/day.php?userid=233103&cdate=20070121" target="_blank">Filmulet

Monica si bebe Cosmina (13 septembrie 2006 )

Mergi la inceput