Pestisori de... zapada! (24)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Multumesc , Cristina !

Si aici e un ger da crapa pietrele .....dar sper sa se mai incalzeasca ! Macar putin!


Pupici !

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anelis4u spune:

Fetelor sper ca nu ma injurati prea tare ca nu am mai dat nici un semn de viatza dar de aproape o luna de la extrauterina sunt varza..in sensul ca ies din una dau in alta..raceala,hemoragie iar acum din cauza ca tot organismul meu e slabit am facut o nevralgie si am toata partea dreapta a capului de 2 ori cat normalul..Multumesc lui Dumnezeu ca Mircea e bine..Dupa multe cautari am schimbat logopedul,e mult mai scump dar sper ca va face treaba,cel putin asta a fost prima impresie..M-a speriat un pic spunandu-mi ca o parte din copiii cu SD au malformatii la nivelul laringelui si deasta vorbesc foarte greu uneori..Eu nu i-am facut niciodata vreo echografie in sensul asta asa ca saptamana asta fugim la controale,echo,ORL sa ii masoare nervul auditiv,etc
Sper ca in curand sa imi revin si eu ca ma simt ca naiba(marti si miercuri am si un interviu..sincer nu stiu ce impresie voi face cu falca umflata)
Sper ca toate printesele si printii sunt ok si va doresc si voua parintilor multa ,multa sanatate si o saptamana minunata..
va pupacim

Mircea(02.07.2002) si Anne

POZE
POVESTEA NOASTRA
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=9c26bf2cb852e748ad50f" target="_blank">Mircea
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=9c7152888cafc1187f281" target="_blank">DownSindrom.RO

Lacrimi pentru Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miruta spune:

Am trecut doar sa va salut pe toate , sa vasi sa le urez fetelor nascute maine( deschizatoarele noastre de zodie )LA MULTI ANI !!!!!, multa sanatate si numai bucurii ......va zic mai devreme pentru ca maine am o zi foarte grea si nu voi putea sa intru pe forum . Deci LA MULTI ANI !!!!!!DANAMUNTI si CRISS.
Distractie placuta !!!!!!!!Eu din pacate , nu sunt foarte fericita cand este ziua mea ( nici eu nu stiu de ce ) si nu astept cu prea mare nerabdare ziua mea , dar . . .voi sa va distrati si sa va bucurati la maxim !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

pestisori de azi incep zilele noastre,yupiiiiiiiii!

LA MULTI ANI pt DANAMUNTI si CRISS! si ...sa fiti fericite,iubite si sa aveti o viata frumoasa alaturi de cei dragi voua!


Si eu voi absenta maine,mergem la un parc cu trenuri...si nu stiu daca voi avea timp sa intru..e si sotul acasa si de obicei plecam de acasa...asa ca va pe toate si sa auzim de bine!!!







Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=12e3d1483e9c64814cf29c&utm_source=otm&utm_medium=text_url

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

buna dimineata, pestisori!!

alexandrina, mamica si raluci (03.08.1997) si narci (21.09.2006), ingerasi
poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

S-a dat startu' la petreceri de pestisori

La multi ani: Danamunti si Criss!

Acu' am realizat ca de azi pot sa zic ca o sa am doi bb-ei pestisori... a trecut zodia varsator... iar de berbeci nici nu poate fi vorba... ca n-am cum sa rezist atat de mult.


Eliana & (34 sapt.) si Elena (23 octombrie 2004)www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">
S-a mai nascut o stea


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Buna si de la mine !

La multi ani sarbatoritelor de astazi !

Am intrat doar sa va urez toate cele, sa va citesc si sa va pup !
Revin mai tarziu !



Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maruta spune:

va pup si ne e dor de voi ...

ma mir c-am mai prins-o pe ellyane gravida ... ca io cam asa fac

noi suntem bine ... fff ocupate si fara computer ... asa ca va scriu cand trec pe la servici

pe 15 am facut 4 luni

ellyane unde nasti si cand ??? ma gandesc ca prin cezariana nasti si ati cam programat-o

va pupic si va indulcim cu niste poze
rozalie
nu lasam suzeta deloc
fara suzi
la taclale cu prietenele
mamiii! lasa-ma odata ... cu aparatul ala!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

la multi ani sarbatoritelor de astazi!!!

alexandrina, mamica si raluci (03.08.1997) si narci (21.09.2006), ingerasi
poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Ooooo.... lume noua. Maruta chiar ma gandeam la voi zilele trecute...
Nu vad pozele (s-ar putea sa nu fie share-uite?)... vroiam sa vad Mariuca... cred ca s-a facut mare

Inca mai sunt gravida... si sper sa mai fiu macar vreo sapt.
Nasc la Cantacuzino, cu acelasi dr. ca si pe Elena... N-am programat cezariana... nu vreau cezariana... Se pare ca se poate normal, daca nu intervine ceva atunci... Ramane de vazut la fata locului...

anelis4u imi pare rau ca nu esti prea bine... si ai grija de tine. Multa sanatate!
Sa ne spui ce ai facut la interviu.

Mirela, xandrutza_76 am vazut pozele voastre

miruta chiar de ziua ta sa nu fii fericita... pai e frumos? Poate anu' asta o sa fie mai bine.


Eliana & (34 sapt.) si Elena (23 octombrie 2004)www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">
S-a mai nascut o stea


Mergi la inceput