Medic pediatru

Medic pediatru | Autor: gypsy

Link direct la acest mesaj

Va rog frumos sa-mi recomandati si mie un medic pediatru bun.Stiu ca mai am pana voi naste dar doresc sa-mi gasesc din timp un medic bun pt. bebelusul meu deoarece la mine la policlinica am avut parte de un refuz.Medicul de aici nu mai doreste sa ia bebelusi in evidenta deoarece are deja foarte multi.
Va multumesc
Raluca
P.S. Nu conteaza zona

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_mm spune:

Dr Marcu in cartierul 1 mai.
telefon 666 20 66
Este foarte foarte buna!!!!!!!!!!!!

Oana si bb Eric (20.05.2004)
http://www.lamaze.ro
http://community.webshots.com/user/oana_mm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gypsy spune:

Oana din pacate Dr. Marcu de la Pol.Medlife nu doreste sa mai ia in evidenta alti copii.Eu locuiesc pe Turda si am auzit despre ea dar cu toate ca medicul meu de familie este la aceasta policlinica nu a putut face nimic care sa o convinga pe dr. Marcu sa-mi ia si mie viitorul bebelus in evidenta.
Multumesc oricum.
Raluca si bebe de 34+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns milana spune:

dr. mihaela scheiner, centrul medical unirea. super amabila si stie sa se poarte cu copiii.
(www.unireamedical.net)
mami de matei (3.11.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anculina spune:

Eu ti-am recomandat-o pe doctorita pediatra a fetitei mele.Ti-am dat pe PM toate datele de contact, am "vorbit" de cateva ori pe PM,
ti-am zis sa ma tii si pe mine la curent cu situatia ta, daca ai luat legatura cu doctorita...indiferent daca iti convenea de ea sau nu, vroiam sa te ajut cu mai multe chestii...
Ai disparut in ceata... Nu tu mersi, nu tu nimik...
Am eu bafta sa ajut numai ciudati...

Daca iei totul prea in serios, faci riduri !Zambeste !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Indra spune:

Acum iertata-mi fie interventia....

Eu una am fata inscrisa la dr Marcu, ea e medicul de familie, platesc si un abonamet la Medlife.... Partea interesanta este ca de cite ori am fost la ea , asta pina cind Anisia a facut vaccinul de la 6 luni, femeia asta nu s-a interesat o data macar de cum e copilul meu... maninca, nu maninca... ce maninca, doarme.. nu doame... mi-a repetat de cite ori am fost aceiasi placa... la virsta X trebuie sa manince ... si-mi dadea lista... trebuie sa aiba atitea kg... si inaltimea cutare.

E uite ca copilul meu nici nu minca tot ce-mi zicea ea, basca ca fiind nascuta prematur avea greutatea mai mica decit in grafic... dar mereu mai inalta.

Si cind dumneaei a sesizat ca fi-mea are cu 400 gr mai putin decit in vestitul tabel.... da-i cu analize inainte ca-i copilu bolnav...

Nu mai continui.... dar vroiam sa mai auzi si o alta parere de om patit vis-a-vis de vestita dr. Marcu

Mergi la inceput