"Batalia" cu un sef misogin

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Elise spune:

bien, eu la urmatoarea betzie l-as inregistra pe reportofon, fara sa stie.

Si a doua zi, cind ar fi treaz, m-as duce direct la el si i-as spune: daca vreau sa te sap am ASTA.
Dar eu nu vreau, si daca nici tu nu vrei, atunci ciocul mic!

Elise & BBLisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coltofeanu spune:

Cu ceilalti colegi cum se poarta ? Daca tot asa , uniti-va si spuneti-i in fata ce aveti de spus !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Intotdeauna am fost sigura ca in tot raul exista si un bine. Si iata ca din nou mi se confirma chestia asta. Cele mai recente date ale probelemei suna cam asa...azi e sambata....luni la ora 10.00 un coleg razvartit si cu mai mult tupeu e asteptat la big boss unde ii va face un referat serios sefului nostru....s-a deschis oarecum o Cutie a Pandorei.
Ultima betie s-a consumat cu 2 zile in urma si a stat departe de mine deoarece cu o zi inainte m-a gasit intamplator in biroul unui alt director de departament (tipul imi e amic si discutam despre chestii pur aiurea si intamplatoare, era o pauza de destindere)si a inceput sa i se aprinda un beculet in cap... cu privire la faptul ca eu nu mai stau cuminte in banca mea si incep sa caut sustinere si aliati....
Aveti dreptate.... nu pot sa mai stau in banca mea....si desi "formalitatile" de scoatere a adevarului la suparafata nu imi apartin o sa sustin intru totul si fatis aceste actiuni.
Partea buna pentru mine da si pentru el e ca a plecat jumate de luna in concediu.....cine stie ce va gasi cand se va intoarce. Am un ragaz de liniste si poate...se lamuresc si lucurile.
Va multumesc din suflet ca v-ati facut timp si pt problema mea...eu una nu mai vedeam realitatea in povestea asta

Nu-i pasa nimanui cat de mult stii decat dupa ce afla cat de mult iti pasa

Mergi la inceput