Parinti cu copii de SD 6

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ardeleanu spune:

of!doamne!ce bine ar fi daca nu ar exista durere pe pamant...sunt tare marcata de moartea lui paul.melodia si site-ul ma fac sa plng,si sa ma intreb din nou"de ce?"era atat de mic...dureros.tare dureros.saracii lui parinti.oare isi vor reveni vreodata din asta?DUMNEZEU SA II INTAREASCA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Ma bucur ca sunteti cu toti alaturi de Cristina. Viata e scurta si plina de surprize neprevazute, nedorite....ce putem face?
Cristina este cu Andrei in spital si pe 5 la ora 9 a intrat in operatie cu micutul. Eu am incercat sa dau de ea si are tel. inchis, poate cineva sa ne spuna ce face, cum a trecut operatia.....
Sanatate multa tuturor si Doamne ajuta sa fie bine.







Paula cu Paul 03.01.2006 & Alexandra 13.12.2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

De ce nu mai merge pagina de SD?
Cristian, ce mai faci, ce face Maria?
Felis, ce face Mihai?
Verginica tu ce mai faci, cum este Andrei?
Vali , ce face Bogdan????
Stiu ca sunteti cu totii foarte indurerati dar de cateva zile nu mai stiu nimic de voi, ceilalti.............



Paula cu Paul 03.01.2006 & Alexandra 13.12.2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeleanu spune:

nu stiu fetelor ce sa mai zic...parca nu imi mai vine sa vb despre problemele mele atat de neinsemnate fata de cele ale cristinei...poate o sa mai vb zilele astea dupa ce mai trece un pic si se obisnuieste toata lumea ca un membru mititel dinte noi nu mai este...of doamne!ODIHNEASCA-SE IN PACE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

CRISTINA... imi pare cumplit de rau... O(f, Doamne, nu se poate... Sincere condoleante... Imi pare nespus de rau... Nici nu stiu ce sa mai zic... Nu exista cuvinte pt asa o pierdere...

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
ianuarie 2006,februarie 2006, motz, martie 06 aprilie 06, mai 06,iunie 06....
a adormit singurel
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dali73 spune:

Am vorbit eu cu Kris, am sunat-o ieri dimineata si tocmai se ducea la Andrei .A spus ca momentan e bine dar nimeni nu ii garanteaza cat timp trebuie sa stea fara operatia urmatoare.Era obosita si tyrsta.Voi mai vorbi eu cu ea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina26 spune:

Va multumesc tuturor pentru suportul vostru, voi sunteti si veti fi intotdeauna parte din familia mea.
Azi am stat cu Paul toata ziua aproape, e asa de dulce. Tot imi pare ca respira, pare ca doarme.
Azi am tot povestit (eu am vorbit si Paul a asucultat) de voi toti de toti copilasi atat de dragi noua, i-am spus cat de iubit este de voi toti si cat de mult imi lipseste , apoi am deventi atat de obosita si am inchis ochii si am simtit o lumina calda, stiu ca a fost el, stiu ca ma asculta, stiu ca ne iubeste pe toti din tot sufletul lui. E atat de multa pace in camera lui.
Mine voi merge inapoi la ora 8am si cred ca ma voi intoarce pe la 9pm. Am sa va mai scriu cate ceva atunci.
Paula imi pare foarte rau pentru sperietura ta, dar e bine ca nu s-a intmplat nimic rau. Se pare ca Alexei ii place la gradinita. Asta este foarte bine. Pupici la toti.
Dali multumim ca ne ti la curent cu vesti de la Kris. Ma rog sa se intoarca acasa curand si Andrei sa fie o minge de energie. Ce mai face David?
Felis ce mai face Mihai?
Ce mai face micuta Maria?
Vergi ce mai face Andrei?
Ce mai face Alina, sper ca este bine. Nu prea a intrat pe forum in ultimul timp.
Anemarie iti multumesc atat de mult pentru pagina lui Paul. E atat de superba.
Va pup dulce pe toti.


Live simply. Love generously. Care deeply. Speak kindly.
Cristina mama lui Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

De astazi Alexa poarte ochelari ca sa mai bine.

Plecam la munte si nu mai intru cateva zile. Pupici si sa va iubiti mult.





Paula cu Paul 03.01.2006 & Alexandra 13.12.2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dodo64 spune:

Am intrat astazi pe forum ca sa vad ce mai faceti, ce fac puii vostri si sunt socata de ce aflu. Speram sa aflu ca Cristina si Paul sunt acasa.Am izbucnit in plins cind am citi vestea. Sunt la serviciu si colega mea de birou nu stia ce s-a intimplat. I-am spus si ei, il stia pe Paul de pe forum. Sper ca Dumnezeu sa-i aline pe parinti.

dodo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aelita spune:

Cristina lumina aia o sa fie toata viata deasupra voastra.
Asa mic ,de acum incolo el va avea grija de voi.aveti acum un ingeras care va va transmite mereu pace si va va proteja .
de acum,acolo sus,cineva va iubeste cel mai tare in lumea asta !
Aveti grija de voi, si lui ii va fi bine acolo.
Va imbratisez cu drag si ma rog sa treceti cu bine peste despartirea cea mai grea ...


Paula,Alexa e superba cu ochelari !!

Mergi la inceput