Costum pentru baietel de 5 ani

Costum pentru baietel de 5 ani | Autor: miruna28

Link direct la acest mesaj

La sfarsitul lunii cununam si nu i-am gasit inca costum baietelului ; as vrea un costum negru si camasuta cu papion.
Cine stie vreun magazin unde as putea gasi, sa-mi indice si mie, va rog mult.

Miruna.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Darria spune:

Daca spui si in ce oras vrei sa gasesti sau de unde esti ar fi mai usor. Daca vrei in Iasi: deocamdata stiu in Podu Ros, au pt. baietei de aproape 2 anisori.

http://photos.yahoo.com/codrii_de_arama

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miruna28 spune:

Da, scuze..eu in Bucuresti caut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Si pe mine m-ar interesa pentru nepoteii mei, unul de 6 ani si unul de 1 an. Pana acum n-am vazut absolut nimic, iar pentru nepotelele mele (13 si 8 ani) n-am vazut nici o rochita care sa-mi placa cu adevarat. Nu stiu ce-o sa facem...sper sa gasim ceva frumos.

I wish I were an angel...

http://photos.yahoo.com/anangel_lexi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miruna28 spune:

Poate totusi a vazut cineva in vreun magazin; am vazut atatia copilasi imbracati asa pe la nunti !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miruna28 spune:

Dar voi, nasilor, cu ce va imbracati copilasii ??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns candy24 spune:

Gasiti costume de copii in magazinul Titan ,in magazinul Big Berceni eu de acolo i-am luat baietelului meu costum (pantalon camasa papion vesta ,frac) 100000.Gasesti si la 600000 dar fara frac.In magazinul Titan sunt cu cateva sute de mii mai scumpe.

Ramona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

Ieri am vazut pe Stefan cel Mare, dupa Panipat, spre Baba Novac, la magazinul Mistral. Vedeti ca sunt 2, doar acesta are niste costumase frumoase foc, dar nu stiu preturile. Si sunt si rochite pe acolo... Punct de reper un magazin mare de vopseluri, imediat in stanga Mistralului.

Raza de soare

"Atat timp cat mai putem zambi, cauza nu-i inca pierduta." (W. Shakespeare)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paparazzi spune:

Pentru un baiat de 13 ani, care o sa-mi fie si cavaler de onoare pe unde credeti ca o sa gasesc costum? La Titan am fost dar din pacate nu am gasit nimic. Gusturile mele difera de ale parintilor si nu as vrea sa-mi faca o surpriza cu imbracamintea la momentul nuntii!
Si apropo ma cam arde ca am nunta peste 1 saptamana!

Mergi la inceput