Copilasi din 1998 (03)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

LA MULTI ANI

ioana [ vio.n ]
sebastian ionut emanuel [alessia 105]
catalin ionut [ katalina]
diana ioana [orhidee ]
ioana [ioana 98]
ioana [dori ]
ioana [ georgiana.david ]
maia - ioana [ange ]

multa sanatate si mult noroc in viata


luminita:mami de 2 scorpiute;ADRIANA-STEFANIA[7 ani] si ALEXIA-MARIA [1 an]

" ASA CUM APA NU POATE RAMANE IN VARFUL MUNTELUI , NICI SUPARAREA NU POATE RAMANE INTR-UN SUFLET MARE"
LAO TZE

fotografii si DESENELE ADRIANEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cary spune:

LA MULTI ANI! si din partea nostra pentru TOTI sfinti de azi,sper ca in cursul zilei de maine sa actualizez Catalogul si sa incepem un capitol nou,caci incepun un An NOU.

Bine ai venit Briana,sa-ti traiasca fetele si sa aveti numai bucurii.
W-E placut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgiana.david spune:

Bine ai venit Briana!

Multumim de urari! Si noi dorim tuturor sa aiba parte de tot ce-i mai bun pe lume!

Geo, Ioana (20.06.1998) si Damian (01.10.2004)


http://community.webshots.com/user/giorgios72





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dori spune:

Va uram si noi la multi ani! Sa aveti un an nou bun, in care copiii sa va aduca multe bucurii!

Eu ma gandesc ca am intrat in anul in care Ioana va implini OPT ani si nu imi vine sa cred. Inca mai am in minte momentele cand o tineam in brate la maternitate si era asa mica ... Si in ultimul timp ii cumpar haine cam mici, pentru ca nu ma pot obisnui ca a crescut asa mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgiana.david spune:

quote:
Originally posted by dori

Va uram si noi la multi ani! Sa aveti un an nou bun, in care copiii sa va aduca multe bucurii!

Eu ma gandesc ca am intrat in anul in care Ioana va implini OPT ani si nu imi vine sa cred. Inca mai am in minte momentele cand o tineam in brate la maternitate si era asa mica ... Si in ultimul timp ii cumpar haine cam mici, pentru ca nu ma pot obisnui ca a crescut asa mult.

dori




Credeam ca vorbesti despre mine! Norocul meu ca mie mai imi zice sotul, "tu nu vezi ce mica este bluza aceasta?"

Geo, Ioana (20.06.1998) si Damian (01.10.2004)


http://community.webshots.com/user/giorgios72





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cary spune:

Dragi mamici, va astept la www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66002" target="_blank">cap. 04 !
Moderatorii pot sa inchida acest subiect !


Mergi la inceput