Cadou pt. un copil de 12 ani

Cadou pt. un copil de 12 ani | Autor: Karina

Link direct la acest mesaj

Simbata sintem invitati la o zi de nastere a unui baietel de 12 ani si sint cam in pana de idei.
Ce cadou se poate lua unui baietel de 12 ani, care alte pasiuni in afara de calculator nu prea are, iar jocuri pe calculator nu prea as vrea sa-i iau.



Karina + Bogdanel

Nu traim ca sa mincam, ci mincam ca sa traim

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claza spune:

Carti! Intreaba pe parinti ce-l pasioneaza (Harry Potter? Lord of the Rings?...ori s-au "rasuflat" de-acum?)
Am vazut prin librarii un fel de Enciclopedii ilustrate pe teme (istorie, tehnica, geografie)- ar trebui sa-i atraga pe baietii de varsta asta.


_
iaca si noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitub spune:

Eu i/as lua un kit de construit un avion sau un elicopter, din ala care se face din bucatele ce vin imbinate, unele lipite... ii dezvolta indemanarea dar si rabdarea. Daca are si un motoras atasat, cred ca ii va placea.
Alta idee ar fi un curs de limbi straine, sau role, sau pur si simplu o sanie... daca nu are deja.

Distractie placuta!
Boga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria m m spune:

Eu i-as lua o masinuta de colectie(nu sunt scumpe tare..una micuta) saum-i s-a parut buna ideea lui mitub,insa si cartyi ar fii bine si educativ.
Sau o minge frumoasa de fotbal.

maria, de Paula (1 an) si Miruna (13 ani)
Sarbatori fericite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei_19 spune:

Ei, ce i-ai luat cadou, Karina? zi-ne si noua

Paul are nevoie de noi:
http://www.ana-design.ch/paul/paul.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Karina spune:

O pereche de manusi de fotbal si o consola pt. jocuri de calculator (alegerea sotului).



Karina + Bogdanel

Nu traim ca sa mincam, ci mincam ca sa traim

Mergi la inceput