Stelute de iulie-august 2013(77)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bubulina2401 spune:

Cris si eu iau fier si i-am zis medicului ca nu stau f bine cu constipatia si mi-a dat sa iau cu 2 magne b6.
Pentru ca iau si femibion iau o zi fier si o zi femibion.

Momentan sunt ok desi nu se intampla in fiecare zi.Adearul ca nici eu nu pot bea mai mult de 1l de apa....nu simt nevoia...nici nu stiu ce sa fac in acest caz.

24+ de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Diana uite baga aici: http://www.ivf.ca/naturalpregduedate.php UM si vei sti intodeauna cate sapta,ani ai

amalia tsakoniati
26+ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .









Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubulina2401 spune:

Happy foarte dragutza camera Evei! :) Toata mobila este de la Ikea? poti sa-mi zici cat are comoda ca dimensiuni? Pe mine ma intereseaza daca poti sa pui o saltea de infasat, dar cu fata spre tine...adica pe lung.

24+ de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Bubulina, are 50 cm adancime si 110cm lungime. Nu poti pune salteluta cum spui tu. Si eu voi pune pe ea salteluta de infasat dar invers. Toata mobila e ikea

Happy Ama 26+ si Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Bobitza m ai lasat singura in seara asta?

amalia tsakoniati
26+ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .










Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yvyana spune:

Hello, burtici!

Ma mir ca sint prima azi asa ca dau un capucino


Noi am trecut de la enterocolita la otita si intre timp mi-a mai dat picea si alte emotii maxime inghitind o migdala intreaga si n-am rasuflat usurata decat cand am reperat-o in kk uite asa am ajuns sa vizitam spitalul la fiecare 2-3 zile

Nu mai dau detalii ca nu vreau sa sperii viitoarele mamici (credeati ca terminati cu suspansul si grijile dupa nastere??? va spun eu ca o sa se inzeceasca!!! ).

Eu n-am mai ajuns la dr, nici analize n-am facut, nume nu avem
Sint varza la capitolele astea... plus mega obosita si cu cearcane cat casa

Vad ca numai vesti bune au fost, ma bucur pentru carucioarele noi sa o tinem tot asa!!!





Happy Mom si S27+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicus spune:

bubulina2401
Pentru ce este femibionul? Ma bucur ca esti ok. Apa te ajuta f mult... dar nu poti sa bei cate un picdar des?

amaliaromultumim de informatie... chair util site-ul. Am observat ca sunt mai multe infroamtii fata de alte link-uri.

yvyana multumim frumos pentru capucino. Offf dr trebuie sa aveti mai multa grija de voi. Sananatate multa.
Succes pentru rezolvarea problemei cu analizele. Odihneste-te mamica, ai nevoie.
Superb cand sunt vesti bune.

mess0804 spor la shoppingareala. Ne arata si noua ce cumperi. Succes la morfo. Sa vii cu vesti bune. Tinem pumnisorii.



Monica, mamica fericita de Ana (15.12.2008)
23+

Fratior dulce

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maeve spune:

Buna dimineata, m-am trezit cu o foame criminala, trebuie sa-mi fac neaparat o salata de rosii cu tofu yummmyyyy

Anca (toma) multumesc pentru sugestia cu MacLaren. Si eu cam visez la un maclaren si am gasit niste reduceri la XT care este putin mai mic dar mai usor decat XLR. Avantajul lui XLR este ca merge pana la 20 de kg si cred ca e mai stabil. Eu am folosit caruciorul si cand avea Alise 3 ani, mai ales cand te plimbi mult e cea mai buna solutie. Am vazut o prezentare pe youtube de la babygizmo si desi e ceva mai scump decat majoritatea carucioarelor umbrela, cred ca isi merita banii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Neata, burtici!

Yvy, prin ce ai mai trecut si tu... Multa sanatate pentru picea frumoasa!

Mi-e un somn de nu vad bine...ma bag si eu la cafea De dimi iar mi s-a facut rau si acum tremura carnea pe mine. Ca sa dreg caderea de glicemie am bagat niste cola de la prima ora Nu mi-a trecut dar macar m-am simtit bine

O zi minunata va doresc!

Happy Ama 26+ si Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Buna dimineata

amalia tsakoniati
26+ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .










Mergi la inceput