cadou baietel 7 ani

cadou baietel 7 ani | Autor: bursucelu

Link direct la acest mesaj

Buna mamici de baieti,va rog sa ma ajutati cu ceva idei de cadou pentru aniversarea unui baietel de 7ani.Nu prea stiu ce pot cumpara si mai ales ce este la moda in materie de jucarii,jocuri la baietei.Astept cu interes ideile voastre.Aaaa era sa uit....bugetul este de 150 lei.Multumesc!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Lego, roboti Hero Factory, bay-blades

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danaionela spune:

O pereche de role, un scheibord, o racheta de tenis, daca este genul sportiv. Cel mai bine este sa-l intrebi asa poati afla mai multe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aschiutza spune:

Lego. Putini sunt copiii care sa nu se joace cu Lego. Daca mai are, poate combina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns usorlili spune:

Telescop sau microscop, daca-i genul "stiintifist" (citez din exprimarea lui fii-miu).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanap85 spune:

al meu nu are inca 7 ,6+,dar ii plac puzzle urile,cartile cu abtibilduri si cele in care poate lucra ,cu labirint etc
roboti si masina aia cars,rosie, cu telecomanda
si sa construiasca,sa picteze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natalia_nica spune:

Eu cred ca daca-i cumperi un robot Lego Hero Factory va fi super-incantat. Riscul este ca... s-ar putea sa-si innebuneasca parintii sa-i mai cumpere si alti roboti din colectie (eu stiu ce spun, avem 20 de bucati... and counting )


Cel din attach e preferatul fiului meu:

http://www.ibrickcity.com/wp-content/gallery/autumn-2012-sets/lego-hero-factory-6231-speeda-demon-ibrickcity-autumn-2012-sets.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angiuta spune:

Eu as cumpara Lego sau Playmobil.
Bayblade n-as cumpara. Le consider periculoase si nici nu stii daca parintii ar fi de acord sa se joace cu asa ceva. Eu una nu sunt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana vio spune:

Eu i-am luat nepotului meu puzzle-3D un vapor mare. A fost foarte incantat, l-a pus in camera lui si ii pune tot felul de soldatei pe el. Este da fapt, o corabie cu panze, nu un vapor.
Plus, blugi+robotel cu lumini (nu foarte scump)+dulciuri.

Alexandra Maria
14.12.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natalia_nica spune:

angiuta, fara nici un fel de rautate te intreb: de ce crezi ca sunt periculoase Beyblade-urile? Copilul meu are 25 de bucati, s-a jucat f mult cu ele, singur sau cu alti copii (inclusiv si eu m-am jucat cu el) si nu s-a intamplat absolut nimic niciodata, nici macar o cat de mica ranire... Nu vad ce ar putea fi periculos la ele...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Sincer, nici eu nu vad unde este pericolul legat de Bayblade. Baietelul meu are 5 ani si jumatate si se joaca de aproape un an bu blade-urile si chiar nu a patit nimic. Are blade-uri cu mai multe tipuri de lansator. S-a jucat si cu copiii mai mici decat el si nimeni nu a patit niciodata nimic.

Mergi la inceput