yuppi!sweet_dreams.angy_angela, criss83, flowerbee

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns corina.ion spune:

Caresse i-am luat sotului o cravata de matase care i-a placut mult. Mi-ar fi placut sa-i fac cadou o a doua liniuta dar momentan stam pe bara pana termin eu tratamentul pt streptococ. Abia astept sa treaca luna asta si sa mergem sa refacem analiza sotului si sa ma programeze dr.la histerosonografie poate asa aflam unde e problema. Eu va doresc o seara buna si va pe toate( sweetdreams, angy si criss voi primiti dublii cate unul si pt bebei)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy_angela spune:

Iarina sorry k n am mai rasp aseara dar ramasesem cara baterie si am aj tz rau acasa. Iti multumesc pt informatii si ca kncerci sa ma linistesti . Imi cer scz d toate fetele dc n am mai fost asa activa pe forum(adik sa mai linistes si eu alte fete care au vreo nelamurire) dar am fost destul d stresata cu valorile astea, daca sunt bune daca nu.. Voifi alaturi de voi in continuare .
Bubuali ma bucur enorm ca te a oprit sotul si nu te lasa sa reiei acc,asta inseamna ca ii pasa insa probabil este f stresat si el. Maine poimaine te asteptam cu vesti:)
Va pup pe toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubuali spune:

Neata.
Da Angy,o sa va anunt...deocamdata incerc sa ma stapanesc pana atunci ca sa nu mai stric teste degeaba..
Corina imi pare rau pt tine ca trebuie sa astepti dar o sa treaca si perioada asta repede ai sa vezi ...apoi o sa fi stresata in fiecare luna daca esti sau nu...
Celelalte fete voi ce mai faceti?
Sa aveti o zi minunata...apropo azi e Dragobetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubuali spune:

Sunt tare dezamagita se pare ca azi e z1 la mine ,am tras si o portie de plans,ce sa mai...sunt in butoi pana peste cap,aveam mari sperante de la luna asta...a venit si mai devreme cu doua zile decat ma asteptam si un pic mai ciudat adica la mn de obicei incepea cu o scurgere maronie si apoi se transf in rosu dar acum e direct roz spre rosu(nu prea stiu cum sa ma exprim, scuze pt detalii)..in fine vad eu ce-o fi, nu vreau sa-mi mai fac iluzii ca si-asa sunt la pamant..asta e...mergem inainte...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valicutza spune:

bubu capul sus si mergi inainte, incepe o noua luna, o sa vina si bebe o sa vezi
eu am vb iar cu dr U, i-am zis ca mi-a iesit negativa mutatia factorului leiden si factor 2 , si mi-a zis sa imi fac acum si mutatia factor xIII, dar la medsana, acolo costa 340 ron , la synevo 290 ron si in bucuresti la genetic lab costa 200 ron.credeti ca se supara daca nu o fac la medsana?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy_angela spune:

Bubuali capu sus, o sa vina si vremea cand o sa ne anunti ai sa vezi. Irmeaza o noua luna de iubi-iubi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iarina_r spune:

Vali nu cred ca se supara. E vorba de foarte multi bani cheltuiti cu mutatiile astea. Ma bucur ca ti-au iesit negative mutatiile. Ai scapat de cele mai nasoale.



mamica de ingeras Eva 38 s
MTHFR - C677T heterozigot; Factorul XIII - V34L heterozigot; tiroidita Hashimoto
We don't see things as they are, we see them as we are.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MeAlex spune:

Angy, eu zic ca poti pune progesteron pana ajungi la medic, cam toti recomanda. Vezi ca Arefam-ul este mai ieftin decat Utrogestanul si e acelasi lucru. E ok ca s-a triplat, nu e mola in niciun caz, nici gemeni nu cred, atunci ar fi si mai mare, pur si simplu s-a prins bine.

Bubu, incepe o noua luna care vine cu alt noroc...vina primavara, martisorul...cine stie? Desi, nu cred ca e lamurita sigur,poate e sangerare peste sarcina? Tu ziceai ca aveai dureri de picioare pe care le aveai numai in sarcina? Ar fi bine daca ai face beta...nu vreau sa te bag la idei, dar poti avea avort spontan, care se manifesta ca un ciclu ceva mai abundent si mai dureros si sa nu stii ca esti gravida.

Valicutza, faci analizele unde vrei si cand mergi, nu spui nimic...spui ca recoltasesi deja...

Caresse, Maria, Iarina, !


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubuali spune:

Fetelor multumesc pt sustinere,asta e,merg inainte...
Alex sincera sa fiu...mai bine sa nu stiu acum...stiu cum e si avortul menstrual pe ultima asa am pierdut-o
Deci confirm azi z1 si merg inainte cu capul sus...o sa fac si teste de ov cand le-o veni vremea ca tot am si vedem,incercam si asa...sotul ma imbarbateaza ca lasa ca avem timp si pe o parte are dreptate ca nu sunt chiar asa batrana am 27 ani si el 35...
Voi ce mai faceti/Gravidutelor voi cum va simtiti?ameteli,greturi,pofte ceva?sa aveti grija de voi,noi va sustinem...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MeAlex spune:

Bubu, daca ai sti, ai avea raspunsul...ramai, dar trebuie tratament devreme: vitamine si anticoagulant de la ovulatie...uneori numai asa merge.
La Deny, care e gravida in luna mare acum, a mers luand aspenter din preconceptie.

Mergi la inceput