Tpersistenta, ff puternica..

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roli25 spune:

E normal sa nu mrea mancare. Nici noi adultii n-avem chef de mancat cand ne e rau. Nu-l forta. Ai grija sa fie hidratat(lapte, supa) si eventual iaurt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_lex82 spune:

Supa nu mananca niciodata si acum refuza si iaurtul..pana si ceaiul il scuipa...:((

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_lex82 spune:

Buna fetelor..revin iar cu o alta problema pe langa cea a mancari care inca persista..nici azi n-a vrut sa manance nimik-nimik..doar lapte cu cereale la pranz..dimineata nimik si nici acum seara nu vrea nimik..Nu doarme deloc noaptea..azi-noapte am facut noapte alba..a plans si a scancit toata noaptea...nu stim ce are, ce il supara..cald in camera nu e..sunt 21 grade..nu inteleg ce il supara de plange..de tusit tuseste ff rar..noaptea de 2-3 ori si asta mai mult din cauza plansului...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andruta1 spune:

buna! sper ca voinicul e bine acum, am avut si noi o perioada cu tuse prelungita anul trecut, cred ca vreo doua luni.. dar la noi a trecut pana urma cu aerosoli; dupa ce am incercat toate tipurile de sirop de tuse, medicul de la Medsana ne-a recomandat aerosoli; si cu chiu cu vai i-am facut( era dragonita, pompier sau extratetrestru cand ii puneam masca), dar pana la urma s-a dovedit a fi eficienti; sanatate multa!

Mergi la inceput