RMN imbracat,vreau greutate normala

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anna_a spune:

dulci, te urmaresc si pe aici, esti tara haioasa

histamina, mie nu mi se pare ca mananci mult, dar nici f putin,
eu in general am fost slaba 50-53 la 1.67; la un moment dat aam ajuns la 46 scarry, schelet ambulat, dat asta a fost dupa ce mi-am pierdut tatal; acum am 59, si ma lupt sa mai dau jos, dar asta dupa o sarcina, un sot care gateste si cateva concedii

in fine, revenind la subiect, eu mi-am schimbat complet metabolismul pe la 23 ani, aveam 48-50 kg eram slaba zic eu, nu aveam nici o pofta de mancare si slabeam, ma despartisem de prieten/care-mi era cam sot ca locuiam impreuna, deci eram pe o panta descendenta, am luat tinctura de propolis si dupa 1 luna lausem 2-3 kg si de unde inainte mancam numai cateva chestii, acum mananc orice, si pui de drac daca mi-ai da
daca poti si nu ai ceva alergii, increaca si tu ca rau nu o sa-ti faca


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Citat:
citat din mesajul lui histamina

MD-fara,cafea
9.30 obligata de glicemie f mica, o felie de ceva dulce facut in casa/glucoza
11.30 3 sandvisuri cu unt, carne d eporc, masline/mancare gatita
15.30 ciugulit ceva
20.00-21.00 cina;cartofi/paste/macare gatita cu carne si mai multe feluri de salate.
cand sunt cu saniuta si bere 3% alcool (costa 3 lei/2 l la lidl)

in we adaug ciorbita, prajiturele, si mmic dejun:omleta cu cartofi (n-am voie,dar nu pot tine regim,chiar daca mi-e rau dupa).

sa nu mai zic ca daca luam cina la ora 18.00 pe la 22 mai bag cate un paltou cu branza sia fumaturi de casa,facute de mine, plus ceapa si multa paine.

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=167651&nm=Sebastian-Minunea-mea



histamina, da' nu mananci mult, daca asa ai mancat de ceva timp normal ca nu te ingrasi.
Sport nu poti face? ca sa pui si muschi, nu grasime.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

sport de performanta am facut.apoi doar catarare si treking.
dupa care am nascut. acum, merg ca 3-5 km pe jos zilnic si fac oarece abdomene.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonaa spune:

si eu am facut sport de performanta si merg mult pe jos


Mergi la inceput