Slabire dupa nastere

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

S-ar putea sa fie eficienta, dar ca la toate procedurile noi si scumpe, merita numai daca mergi la profesionistii care au aparatura originala si training-ul adecvat. Asa cum a ales Criss si cum nu a ales prietena lui Rall de la Brasov.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

carolinah, de unde stii ca prietena mea a ales aparat neoriginal / om fara training?

Cred ca cel mai mult conteaza corpul 'pacientului', pe Google ai sa vezi persoane care spun ca a meritat pretul si durerea, altele care au ramas si fara bani (in State e $1000 - $1300/sedinta), si cu grasime si cu vantai si sensibilitate crescuta in zona... La acelasi doctor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Criss3 spune:

sigur nu e asta, prietena mea nu a facut nici o vanataie. Si nu e invaziva, am tot citit zilele astea si am vazut si la Dr Oz, e safe si pare intr-adevar cu super-efect.
Deci e ok. Nici eu nu am nicio vanataie ! Sunt f incantata, nu m-a durut iar inaintea mea a fost o tipa care vine deja de 3 luni si isi face si pe alte zone pt ca cica a slabit f mult. Asa ca mi-a dat incredere si entuziasm.

Va tin la curent

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Rall, nu stiu exact, evident! Am corelat ce a spus Criss (exista si la Brasov mai ieftin) cu ce ai zis tu (prietena mea din Brasov... etc etc). Nu poti face mari reduceri de preturi daca aparatul si trainingul sunt aceleasi.

Din cate vad eu Cryogen-ul asta e mai mult decat coolsculpting de care zic reviziile de pe net (alea cu $1300). Include si laser si alte device-uri de aplicare.

Mie mi-ar placea sa incerc, mai ales pe brate sus de unde mie nu mi se duce grasimea nici cu mama dietei si sportului

Mergi la inceput