Asp.optimiste>20aniFelicitari medeea76nou(818)!!!

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns SilviaT spune:

Buna fetelor,

Am intrat sa va urez o saptamana buna si pe cat se poate fara griji.

Eu am terminat cu menstruatia, de saptamana asta am "liber" la giugiuleala cu sotul... sa vedem ce are februarie rezervat pentru mine

din partea mea cateva pentru cand va mai impiedicati si cadeti in butoi...

Va si hai sa avem o noapte si o saptamana excelente

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LumyMony spune:

Buna dimineata fetelor
Va invit la si declar test perfect negativ in dimineata asta
Va astept pe voi cu vesti mai bune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corina.ion spune:

Neata fetelor, si eu tot la sunt. abia acum am un moment de liniste. Va pup si o zi frumoasa sa avem.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flowerbee spune:

Lumy, imi pare rau pentru testul negativ. In ce zi esti? Poate se pozitiveaza mai greu. Ce test ai facut?
Haideti cu testele pozitive!
Eu sunt asa de obosita, tusea asta ma sleieste, Dr mi-a zis ca a coborat la plamani, dar ca pana nu imi vine ciclul nu imi poate da nici un antibiotic. Si trebuie sa imi vina pe 1 Februarie, deci ma mai chinui. E pentru o cauza nobila.
O zi buna!

Bee

Mamica de fetita dulce ALEXIA - MARIA (20.01.2009)

Doamne, ai grija de noi si de copiii nostri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelafalt spune:

Buna fetelor.
Am ezitat sa intru pe la voi ca am avut cateva probleme, acum suntem bine si eu si bebe numai ca as avea nevoie de progesteron injectabil, proluton sau prontogest.Este cineva care are si nu ii trebuie sau care ma poate ajuta sa gasesc? Am gasit pe farmaexpres dar dureaza pana il aduce si as vrea sa incep tratamentul mai repede.
Carese ma bucur ca esti bine si serviciul decurge bine, Vali la fel si pentru tine, va doresc la toate visuri implinite si va trimit

de molipsire

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

MTHR C677T homozigot, Mutatia factorului XIII heterozigot, proteina c si s marite
Un avort spontan la 6 saptamani, o sarcina extrauterina tratata medicamentos, o sarcina oprita in evolutie la 8 saptamani sub tratament cu clexane.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LumyMony spune:

Bee multumesc...sunt z27 si am avut TO pozitin in z13.Am facut o panarama de test ieftin Core se numeste.Imi facusem sperante cu intepaturile pe care le-am simtit sambata in uter dar asta este trebuie sa mergem mai departe
Miha eu nu pot sa te ajut dar iti doresc tot binele din lume tie si lui bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flowerbee spune:

Lumy, mai incearca maine dimineata un test, poate ovulatia s-a produs un pic mai tarziu.
Mihaela, sanatate mult!

Bee

Mamica de fetita dulce ALEXIA - MARIA (20.01.2009)

Doamne, ai grija de noi si de copiii nostri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raisa28 spune:

Mihaela m-am bucurat mult cand am aflat de sarcina ta,felicitari si sanatate multa sa-ti dea Dumnezeu sa nasti un copil sanatos si la termen.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Mihaela, da o strigare si pe la FIV, poate este cineva care are cateva fiole pana iti sosesc tie. Multa sanatate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelafalt spune:

Multumesc fetelor

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

MTHR C677T homozigot, Mutatia factorului XIII heterozigot, proteina c si s marite
Un avort spontan la 6 saptamani, o sarcina extrauterina tratata medicamentos, o sarcina oprita in evolutie la 8 saptamani sub tratament cu clexane.

Mergi la inceput