Chiuretaj

Chiuretaj | Autor: Cristina201

Link direct la acest mesaj

Buna am facut pe data de 16 noiembrie un ghiuretaj doua saptamani am avut scurgeri abundente dupa doua saptamani am facut sex anal o data pe data de 17 decembrie am avut timp de 6 zile niste scurgeri maroni cu niste firicele de sange acum am aproape 2 luni si nu mia venit ciuclul nu stiu cesa mai fac sunt ingrijoara:(niste pararei va rog frumos

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mcoca spune:

Cred ca maronelile alea au fost ciclu. O sa iti vine saptamana asta, nu te ingrijora!


Vicky, Printzesone and BB (24+)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina201 spune:

Am sunato pe doctorita si asa mia zis si ea astept saptamana asta sa vad daca nu imi vine o sa imi fac un test mie groaza de ele:(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Ce legatura are sexul anal cu toate acestea?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina201 spune:

Pai am mentionat ca nu am facut sex doar anal.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Asa si daca ai precizat ca ai facut (si) sex anal la ce ajuta in problema ta? Oricum ai primit raspunsurile (cred) potrivite.

Pe de alta parte fara suparare da? Masuri contraceptive iei?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcoca spune:

Eu cred ca e ok. Acu sper ca la partida amoroasa ati avut prezervativ ...


Vicky, Printzesone and BB (24+)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina201 spune:

nu am avut dar a fost anal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Citat:
citat din mesajul lui Cristina201

Buna am facut pe data de 16 noiembrie un ghiuretaj doua saptamani am avut scurgeri abundente dupa doua saptamani am facut sex anal o data pe data de 17 decembrie am avut timp de 6 zile niste scurgeri maroni cu niste firicele de sange acum am aproape 2 luni si nu mia venit ciuclul nu stiu cesa mai fac sunt ingrijoara:(niste pararei va rog frumos



Pai aici scrie ca ai facut sex anal...de ala care ar putea crea probleme, nu scrie nicaieri.

Asa ca intreb si eu ca Marius,ce treaba are una cu alta?Care e problema?

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcoca spune:

Bai are, daca sperma a ajuns pe organele genitale ... cu putin ghinion e iar cu ochi


Vicky, Printzesone and BB (24+)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina201 spune:

Nu stiu ce sa fac sunt foarte ingrijorata:(Acum mai astept o saptamana sa vad ce se intampla.

Mergi la inceput