Cand 2 oameni inteligenti se despart ...

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ladyJ spune:

Auci, Mirela, asta chiar nu e frumos! Sunt foarte mirata de reactia ei, pur si simplu nu se face :(
Uite, asta e o situatie cand te dezbraci de bun simt si poti reactiona urat.

Are legatura cu scoala mamelor?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui andacos

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii

ma rog, anda, cum crezi tu.




Pai mirela eu nu vad absolut nicio diferentza intre faptul ca tzie itzi place Russel Brand(daca as fi malitzioasa as spune ca ele era casatorit la acel moment cu Katty )si mie-mi place Stefan Banica.

Absolut niciuna!Acelasi efect al unui artist asupra ...muritoarelor de rind!Aceleasi discutzii!

Dana

probabil ca Banica pare un pic mai accesibil decat Brand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olympia spune:

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii

Cristina, da, am intalnit-o pe Andreea, am fost acasa la ea de mai multe ori. Mi s-a parut o persoana foarte naturala (chiar foarte naturala), complet diferita de ceea ce stiam de la TV. Am discutat niste proiecte pentru DC, care nu s-au mai intamplat dar am fost surprinsi sa vedem ca ceea ce am discutat impreuna, ea a facut singura :)))) ma rog, asta s-a soldat cu o mica dezamagire din partea noastra mai ales ca am pus multa munca si creieri in planurile pe care le-am discutat impreuna.

Eu una nu inteleg pe cele care spun aici la topic - l-as lua eu pe Banica odata ... cum adica, e un fel de lista de consumatie care se creeaza aici la topic ???? Hai mai fetelor, chiar asa ?????







Dap, planurile gandite de unul si propuse spre a fi realizate impreuna cu cineva sunt de cele mai multe ori insusite si puse in practica de acel cineva. Din pacate...
Si strict la subiect, talentul principal al ambilor e acela de a face bani si cred ca vor reusi asta inclusiv din divort.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

eu sunt sincer mirata...

ok.. au facut, fac si vor face bani... chiar si din divort

la ce le foloseste aceasta acumulare de banet, bunuri, faima etc!?

celor doi oameni inteligenti...




Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (4 ani) si Teo voinik (6 ani)

Calatoria lui Mos Craciun
...................................................
[b]Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:

Alinuk, cum la ce le foloseste, la acumularea de banet, logic.

Chiar crezi ca AM se imbraca cu o bluza de 50 de euro, sincer eu nu cred. Din informatiile pe care le am dupa piata, scoala fetitei costa cam 20 de mii de euro/an. Deci, despre ce vorbim?!
In industria asta si cu nume greu, faci bani la greu pentru ca orice informatie costa.

Mirela -desprecopii, eu de la fantezisme nu ma dau inapoi chiar de suna urat, n-o sa spun acum ca vai eu n-as face asa ceva, ca doar am glumit.Nu cred ca cineva m-a luat in serios, din moment ce nici eu nu m-am luat in serios.
Era doar o gluma/fantezie/aberatie in jurul lui Fane, pe care mi-o sustin cu tarie.

Ca voi aveti foste-legaturi cu ei, asta va indreptateste sa abordati problema altfel, eu inafara de YT n-am nici-o treaba cu cuplul in discutie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Vorbiti despre a face bani de parca va fura pe voi, ce e rau ca banica-Marin fac bani? Pot, bravo lor. Mai zice Anemona ca divortul ii strica aura de mama perfecta...credeam ca noi aici la DC nu credeam in prostiile astea, divortata, nedivortata, mama tot mama e cat de perfecta poate fi ea.
nu se mai ducea lumea la concertele de Craciun daca Banica divorta? Din contra cred ca era ingramadeala mare ca lumea savureaza tragediile. Mie nu mi se pare ca si-au premeditat divortul din motive materiale, mai degraba l-au gandit putintel ca doi oameni intelligenti ce sunt ca nu avea rost sa se bata in piatza publica.
Opinia mea evident:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:

Marina, n-am nici cea mai mica urma de invidie ca fac banii, mai ales ca dau si altora, care-s in nevoie

Incercam sa mi-o imaginez pe AM intr-o rochita de 80 de roni si n-am reusit, probabil nu-i vine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Fara suparare AM e expresia vie a faptului ca banii nu inseamna ca ai si gust, se imbraca ca draku oricati bani ar baga in tzoalele alea. 80 sau 8000 tot aia e, chestie strict de eticheta care oricum nu se vede:)

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns portocalia spune:

Citat:
citat din mesajul lui alinuk

la ce le foloseste aceasta acumulare de banet, bunuri, faima etc!?



ca s-o depaseasca pe raduleasca :).

Mergi la inceput