Fluturasi minunati 2011 (36)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

mai fetelor
lavi arata mult mai bine in realitate decat in pozeeeeeeee
asta din vedere face to face

azi a plecat mama
si plang
am adormit fetele ca s-au trezit la 6 amandoua
acu sper sa rezist eu pana s-or culca diseara
offfff ce greu e fara eaaaaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

delia da cu tine ce este surioara?
ca scrii atat de rar pe aici
si tu erai mereu prezenta si inviorai atmosfera?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

cami, multumesc frumos! asta da compliment! chiar joi ii povesteam la somleacce nebunatica esti...si ca, pana sa te intalnesc pe tine , nu credeam ca ma poate depasi cineva la vorbit si la rapiditatea vorbitului
eeehheee cami, iti dai seama ca in 10 ani s au schimbat multe, dar multe!! in primul rand , noi mergem iarna, unde principala activitate este schiatul, sania, etc . deci ai mei toata ziulica vor fi mai mult pe partie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda15 spune:

Hello,

Ma deprima vremea asta si mucii lui A.E ciudat ca e tare mucios,dar fara pic de febra, cu acelasi apetit grozav si foarte energic, asa ca dimineata l-am trimis la cresa. De abia astept sa vina sa vad cum se prezinta. Il repar eu peste weekend...

Somleac, eu zic sa faci chef de chef cu ocazia venerabililor 40 ca cei care vor vrea sa fie alaturi de tine vor veni in orice conditii.

Miki, multa sanatate copilasilor tai, sa se faca bine cat mai repede

Strumph, iti trimit acum PM.

la toata lumea, fug sa mai arunc cate ceva in ciorba pana nu ajunge piticu acasa. Aseara am facut ardei umpluti si a papat A cu mare pofta.Bine, el papa orice cu mare pofta




fericita de Alexandru (11.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

da yasmi
si asta e adevarat
sa stii
ca noi am fost vara
si chiar nu m-a impresionat zona
dar nici partie nu era atunci
deci s-a schimbat cu siguranta
ahahahaha
lavi tu cum treci peste primele zile dupa ce iti pleaca mama?
ca eu nu-mi revin prima zi deloc
zici ca ar fi stat pana acum permanent cu mine
si nu as fi stat singura nici o zi
asa de bine se impaca fetele cu ea
si atat m-a scutit pe mine
de mi-e urat sa stau singurica
si cand ma gandesc ca mai incep si scoala din aprilieeeeee

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

anda da tu il ai de multa vreme pe alexandru la cresa?
de ce l-ai dat? mergi la munca?
sau asa ai considerat ca e mai bine?
pana acum nu a facut muci la cresa
e bine ca nu-ti face febra
inseamna ca ii scoate afara
daca s-ar infecta ei inauntru ar face febra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda15 spune:

Cami, Alex merge din 15 octombrie la cresa.L-am dat pentru ca odata cu venirea frigului mi-am dat seama ca va fi problematica faza cu statul in casa, el fiind foarte energic si se plictiseste tare repede.Nu regret pentru ca-i place foarte mult, vine foarte fericit acasa, doarme 3-4 ore la pranz, deci trec zilele de parca zboara
Sper sa nu-mi faca chestii complicate, daca sunt doar muci scapam noi de ei in cateva zile.



fericita de Alexandru (11.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

cami, acum sunt 3 partii, din care una ff grea, abrupta. acum incep sa ma uit de cazare la Straja. aici am fost ultima oara acum aproape 6 ani cand din acest wk, relax a rezultat Iasmi deci frumoase amintiri... aici cred ca o sa fie iteresant pt I cu telegondola. si oricum vreau sa ii ore de schi cu instructor.
cami, eu tot timpul, in viata , am trecut peste orice era greu agatandu ma de ceva frumos ce urma sa vina de ex, mami meu pleaca peste o saptamana jumatate...eii...eu ma gandesc ca la sfarsitul lui ianuarie vine in vizita o buna prietena cu buburuza de 3 luni, apoi la inceputul lui febr vine in tara o verisoara , apoi in tot acest timp trebuie sa organizez ziua lui Lucas. apoi vine 1-8 martie, in tot acest timp avem si o gramada de zile de nastere, apoi Pastele , pe Lucas vreau sa il duc la gradi din martie ...si...vine primavara: iesiri la iarba verde, in parc, in curte.....apoi vine vara!!!!!!!!!!!!!!!!! concediu.... si in mai-iunie vine buni... hai fa si tu asa vezi ce usor o sa treaca timpul!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

cami, multumesc frumos! asta da compliment! chiar joi ii povesteam la somleacce nebunatica esti...si ca, pana sa te intalnesc pe tine , nu credeam ca ma poate depasi cineva la vorbit si la rapiditatea vorbitului



mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!


nu m-ati cunoscut pe mine :) live


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

cami, nu stiu// nu s-a mai nimerit, Maria are un proiect la scoala si tb sa stranga date pt el, deci e locul ocupat seara , iar dimi habar n-am... macar sunt cu cititul la zi
hai nu te intrista, eu si strumph ce sa mai zicem fara ajutor deloc....
eu una mi-as dori sa ma duc la munca... dar mai am macar 10 luni... tb sa incep sa caut si vb lui yasmy sa bag antenele in actiune
yasmy si somleac sunteti minunate cu tot cu puiuti....., iar ilinca paraca r fi andra mea la fire :)


Mergi la inceput