Unde gasim paltonase frumoase pentru fetite?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Citat:
citat din mesajul lui megbeng

eu am gasit aici niste lucruri minunate..de aici i-am luat rochita pentru 1 an
http://www.kidsplaza.ro/contact.html#detalii




Ce mai povesteste Ana...



Or fi minunate, dar CUM poate costa o fustita 128 de RON? Sau niste pantalonasi vintage 119 RON? Sau o gecuta 449 de RON?

Ce preturi sunt astea? Ca pentru omul de rand nu-s.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

eu m-am uitat la paltonase, la 2-16 ani..si am vazut si preturi sub 200 ron asa ca am indraznit sa pun linkul..ralucutza nu a mentionat nimic de pret dar daca a zis ca s-a uitat in zara mi-am inchipui ca si unele de aici i-ar intra in buget.




Ce mai povesteste Ana...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

megbeng, nu esti tu vinovata cu nimic pentru indrazneala ta. Doar ca eu ma revolt de fiecare data cand vad asemenea preturi, parca le-ar coase cu fir de aur, zau asa...

Am vazut ieri paltonase intr-un magazin de aici, si cambrate, si drepte, intre 150 si 210 (?) lei. NU sunt super groase.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucutza77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui anya

Eu am baieti si nu prea umblu dupa haine de fetite, dar in decembrie am umblat in Dragonul Rosu (pavilion Lumea copiilor) pt hainutele de care mai aveam nevoie in actiunea umanitara. Cu aceasta ocazi mi-au sarit in ochi niste paltonase ff dragute. Exact cum zici tu: cambrate. Erau pe nuante de lila, altul turcoise...super faine si pareau din material bun. Nu stiu pretul, dar ma gandesc ca in Dragon n-or fi asa de scumpe.Anya
Da, buna ideea, doar ca acum sigur nu mai gasesc nimic de iarna acolo, ei schimba foarte rapid colectiile.Ralu, la Takko am intrat de curand; nu mai au nimic de iarna. Am gasit o hainuta aproximativ ok ca forma, doar ca era din tercot, de primavara. Am gasit un paltonas super dragut in Titan; era set cu un sarafan si o palariuta, dar cand am vazut pretul.. nu am mai fost asa incantata. Era 320 ron. In conditiile in care la toamna probabil ca nu o sa ii mai vina... nu am de gand sa dau atat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _Ralu_ spune:

La Takko poate doar sa mai ai sanse sa mai fi ramas prin vreun magazin uitat pe undeva...eu am luat din Militari Shopping si mai erau doar vreo 3 bucati...fusese 279, eu l-am luat cu 150 parca, redus.

Iar cel de primavara, de care spuneai, cred ca il avem si noi...fff practic si frumusel...


Mergi la inceput