Aspirante optimiste(817)!HAI BARZAAAAAAAAAAA!!!

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

astazi a venit pe lume SABIN FLORIAN, de proaspata Blue_sea!!!


felicitari si crestre usoara!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oxxy spune:

Buna, nu prea am mai scris aici caci am asteptat sa mergem la dr. La sf. lunii voi face HSG sa vedem cum sunt trompele si o sumedenie de analize ... doctora a sugerat ca apoi, dupa inducerea ovulatiei, sa incercam inseminare ca sunt mai multe sanse mai ales ca sotul are asteno...eu as zice ca, mai degraba sa incercam intai pe cale naturala si apoi daca nu merge sa recurgem la inseminare....am mai auzit fete cu soti cu asteno care au ramas pe cale naturala...voi ce ziceti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valicutza spune:

buna dimineata,

va invit la cafeluta! eu abia am dus fata la gradi si imi beau cafeaua inainte sa ma apuc de treburi prin casa, mai am doar 2 sapt de concediu medical si apoi revin la birou nu prea am nici un chef, sigur ma vor lua colegii la intrebari despre bebe si se vor uita la mine cu compasiune..of, sper sa depasesc clipele alea..dar pe de alta parte ma uit in calendar si vad ca aproape au trecut 4 luni de la tragedie ..deci ar mai fi cam inca 3 menstre si vedem ce ne zice dr Uscatescu si ginecologul, pe care inca nu l-am gasit..daca ne da voie la prestat.
o saptamana usoara si frumoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy_angela spune:

neata fetele,
kmy imi pare rau k s-a dus luna asta,dar asta e vine o alta luna de iubire . Eu am inceput munca si este asa urta lunea..
La mine astazi este Z 28 si nu m-a vizitat nimeni..nici simptom nu am ca ar veni,dar nici simptom ca as fi insarcinata nu am. Mai astept 2 zile k mai mult de 2 zile nu mi-a intarziat si ma voi duce sa-mi fac analiza de sange hcg in care am cea mai mare incredere.Cu teste am avut probleme,test facut negativ iar eu insarcinata in 5 sapt..si mai bine fac direct aia.. Inca nu ma bucur ptr k luna trecuta a fost cam ciudat CM m-a tinut vreo 10 zile..vreo 4 zile normal si restu spoting de numai scapam de el.. Acum ce o vrea Doamne-Doamne.
multi la toate fetele , si va invit la o

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caresse spune:

Buna dimineata, dragele mele aspirante !

Am intrat ca sa va multumesc pentru gandurile bune si va urez sa aveti cat mai multe vesti cu II si duse la termen cu bebelusi sanatosi !

Sa aveti o zi frumoasa si o saptamana buna !

Va pe toate !



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mph2012 spune:

BUNA FETELOR
CAREESE IMI PARE SINCER TARE RAU PT TINE , NU STIU PRIN CE TRECI DAR POT SPUNE CA SPERANTA MOARE ULTIMA. eSTE VALABIL SI PENTRU VOI RESTU
VA CITESC IN FIECARE ZI ... NU INDRAZNESC SA SCRIU PENTRU CA PROBLEMELE MELE NU SUNT ASA DE MARI CA SI ALE VOASTRE DAR RAMAN TOTUSI IN MINTEA MEA SI INCERC SA MA LUPT EU CU MINE... aZI M-AM GANDIT SA MAI IMI FAC UN RAU FACAND UN TEST..DOAR I ....MERGEM MAI DAPARTE IN CAUTAREA CELOR ..II....VA DORESC O SAPTAMANA USOARA SI PLINA DE FERICIRE...PUPICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

mie inca nu si-a dat cm-ul drumul, inca is la stadiul de spooting, dar cred ca este din cauza utrogestanului luat!!!sper doar sa nu se deregleze ff mult!!!


anckta, hai maine dim cu II, sparge gheata!!!!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankcta spune:

Neata, am pregatit fierbinte si aromata pt toata lumea
Testul este negativ, nu sunt inca semne ca ma viziteaza cineva, poate in sf am si eu un ciclu de 28 z. Asta ar insemna sa-mi vina maine. Sau poate am facut testul prea devreme, ceea ce la mine e imposibil, am ovulatia f devreme (z8-10)
Va doresc o zi minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Neata.
Nu am mai intrat de mult pe aici,dar am vazut aceasta oferta si stiu ca se dau bani multi pe analize ,asa ca am zis sa va dau link poate aveti nevoie.
http://www.funkybiz.ro/offer.php?a_aid=conectoF&a_cid=11111111&offer_id=4282

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy_angela spune:

neata, ankcta vin si eu la o
kmy mai poti spera..poate e faza aia de insemnare..care eu am avuto la prima sarcina,nu-ti pierde speranta.
ankcta poate este un bebe cine stie :) Eu azi dim am fost sa-mi fac analiza beta hcg ptr k numai am rabdare cateva zile :) sper sa fie cu ochisori si sa nu ma fi dereglat.. Astazi in jur de ora 6 voi primi rezultatul, va voi tine la curent. la toate fetele

Mergi la inceput