Delfinasi jucausi de iulie-august (97)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adrianaBuc spune:

zau ca nu stiu, ultimul al lui Tom Cruise. Urmatorul e musai Liata lu'Pi (parca asa ii zice). Sunt fan al filmelor 3D.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissy77 spune:

La multi ani, Mycya!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Neata
Fac cinste cu
Sunt tare stersata cu amnio asta, toata noaptea am avut cosmaruri pe aceasta tema.

Eu tot racita, dar macar Raul s-a facut bine. Nici nu stiu ce sa fac. As face o pauza de cresa, dar pt mine. Sunt racita de 3 saptamani incontinuu si am nevoie de o pauza de virusi. Ma gandeam sa-l tin acasa pana in martie.

Crissy, voi ce faceti? Cum sunt fetele?

La multi ani Bianca!!!

Sa-ti dea Dumnezeu tot ce iti doresti!!

Paula, mamica lui Raul Ionut, nascut la 24.07.2010 si 17+
Am implinit doi anisori!!!

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanti spune:

Paula curaj , o sa vezi ca dupa ce o faci o sa zici ce usoara a fost, frica este mai mult decat interventia, am facut-o de 2 ori in decurs de 2 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Citat:
citat din mesajul lui tanti

Paula curaj , o sa vezi ca dupa ce o faci o sa zici ce usoara a fost, frica este mai mult decat interventia, am facut-o de 2 ori in decurs de 2 saptamani

Andrei 11.02.2006 si Matei Alexandru 23.06.2010


Ai facut de 2 ori amnio? Vai de mine!!! De ce?


Paula, mamica lui Raul Ionut, nascut la 24.07.2010 si 17+
Am implinit doi anisori!!!

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle1981 spune:

Wow, de cand nu am mai intrat la delfinasi!

La multi ani, Mycya!

Paula - tinem pumnii la amnio Mergi la un dr. bun, cu siguranta.

Despre Bianca mea am multe sa va povestesc. Ne intelegem din ce in ce mai bine, e mai ascultatoare, am scapat de pampers peste zi, ii punem doar la somn si in oras, dar de multe ori e uscat, sau chiar daca are pampers cere la olita.
Se duce singura la olita, se dezbraca, face nevoile, arunca olita in wc, se spala pe maini, sterge, se imbraca :)
Uneori nici nu ne lasa si pe noi la baie cu ea :))
Vorbeste mult, toata ziua turuie, exceptie cand.. suzeteste. Atunci e liniste!
Zilele trecute a luat un degetel de-al Clarei si l-a dus in gura la ea si zicea ca bea suc cu paiul :))))
Sau eram afara la zapada si faceam bulgari, ii dadeam ei sa ii arunce. Si ia s iea ceva zapada de jos si imi zice "ce fac eu aici?" si eu ii zic "bulgari", la care ea "nu, spuma de baie" :)))

Intrebare: cat lapte beau ai vostri pe zi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Raul nu mai bea lapte. Adica daca ii dau dimineata cu paine cu unt si cu gem, sau lapte cu cacao, dar LP nu mai bea. Ii mai dau gris cu lapte, sau orez cu lapte, sau iaurt. Dar nu tin cont de cate lactate bea.



Paula, mamica lui Raul Ionut, nascut la 24.07.2010 si 17+
Am implinit doi anisori!!!

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanti spune:

Paula bebe nu era cuminte se misca mult si venea spre ac si at a zis dr ca nu risca si am fost programata din nou dupa 2 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissy77 spune:

paula,tinem pumnii. Ieri am pus link la cateva filmulete pe fb, in grup.

michelle, Bianca face si kk la olita? Beatrice nu vrea, se ascunde, face in chilotei si pe urma vine si-mi zice. Dupa ce face, ii este sila, dar tot refuza sa faca la wc. Cu pipi nu are pb. Clara cum mai e cu ochiul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle1981 spune:

Crissy, da, noi cu kk am inceput. O puneam numai pt nr2 la inceput. Cu pipi gradi a fost cu initiativa, ca eu voiam sa astept caldura

Mergi la inceput