Sarbatori fericite fluturasi de 2011 (34)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns djlaura01 spune:

NEATA POFTITI LA CAFEA si la papa
bb_yasmi stii de ce imi boresc ca ma doare spatele numa cu ea in brate ca mereg doi pasiii si tipa brate brate si daca nu o iau urla de i curg mucii in gura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicitas spune:

Buna dimineata fetele!
DjLaura imi trebuie o cafea, dar direct in vena. Sunt ruptaem de maraiala lui Miriam, pana la 2.
Delia pupici si am sa incerc sa trec mai des acum ca am terminat cu renovarile, ma mai asez si eu pe langa casa.
Somleac suntem a 4-a zi cu varicela. Nu prea am facut febra in schimb e plina ochi de bubite. Tot incerc sa i le fac cu un prepareat din Rep. Moldova foarte bun pentru bubite, dar nu ma prea lasa. La inceput i s-a parut distractiv, dar acuma s-a saturat ca sunt prea multe.
In rest ii daude dimineata Claritine sirop ca sa nu se scarpine si cam atat. Nu prea se scarpina, i-am zis ca nu e voie. Incearca si ea cat poate. Acuma doarme ca e franta.

Mamica fericita de Miriam 01.03.2011
26 saptamani+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Multumesc fetelor de grija, aseara cand am ajuns in vizita m-a luat foamea si am papat ceva, nu mi-a fost rau, a fost nice erau 4 copii 2 mari si 2 mici.
Somleac si felicitas, eu imi aduca minte ca la varicela , pe care eu am facut-o la 17 ani, nu am mancat f multe proteine ca sa nu fac febra, si n-am facut febra,mie mi se pare enervanta boala asta, dar mai rea mi se pare oreonul, unde nu poti nici sa papi
yasmy, ce tare ai fost... ca-i papi pana la Craciun... e atunci se explica de ce i-ai facut de ieri... reteta de cornulete... o ai?
of laura, asa imi face si mie maria , nu vroia decat la mine in brate afara, cu restul mergea de mana, multam de cafea
hai ca ma duc si eu la trebi, va pup si mai trag un ochi la voi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Laura stiu despre ce vb dar eu imi mentin parerea. sunt altele mult mai importante in viata de zi cu zi cat sania.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Delia Pai ma gandeam sa mai fac 2 cozonaci maine sa vad daca mai are rost...ca sunt stule deja!!
Da scuza ma am uitat de cornulete. reteta am luat o d p net, doar daca o caut iti pot da link. Am facut cu osanza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

sunt niam niam cu osanza , eu n-am decat untura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

ziua buna si de la noi!

dimineata am dus pe A la terapie si eu la coafor sa ma vopsesc.
acum suntem acasa la somn.
astazi zi de curatenie, maine mama face mancarea, sarmale, piftie, etc si eu luni fac pasca cu branza si cozonacii si gataaaa.
ce bine ca stam acasa vacanta lungaaaaa.

astazi si maine la Careffour vinurile sunt 25% reduse si mai au reduceri la cozonac plus cafetierele Tasimo sunt la 199 roni.

cred ca ma bag si eu la vin, desi am de la socramiu, noua ne plac mult cele de Recas alea rosii. mm,m,m

va pup si spor la treburi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

happy, ce dor imi e de coafor... mai mult de barfa... si eu cred ca ma bag la coaforul din baie la vopsit azi sau maine... sa vedem cum termin piftia...care fierbe......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Fetele voi cat de des va vopsiti??


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

eu la 6 saptamani

Mergi la inceput