Delfinasi jucausi de iulie-august (95)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns coteasca spune:

ce rau imi pare ca nu vb mai mult pe DC, eu de ex nu am facebook la serv, iar seara cand ajung acasa nu am timp de nimic, mai citesc in diagonala dar nu prea retin mare lucru!
Rody, doamne prin ce ai mai trecut si tu cu isa, sanatate multa va doresc, la fel si lui Ianu de Histamina, sa fie sanatos, ca e tare greu sa fii bolnav si neajutorat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaBuc spune:

coteasca, nastere usoara pentru nasica! Cat despre cadouri, tare "iubesc" sistemul asta romanesc! Si ce se intampla daca nu dai banii? Mie mi se pare cam nesimtita treaba.


Mamica de Rebeca Stefania si Natalia Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coteasca spune:

adriana, sanatate, sa te faci bine!
crispro, spor la shopping, sa ai grija de card
cristina, ce-ti mai fac baietii???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coteasca spune:

Citat:
citat din mesajul lui adrianaBuc

coteasca, nastere usoara pentru nasica! Cat despre cadouri, tare "iubesc" sistemul asta romanesc! Si ce se intampla daca nu dai banii? Mie mi se pare cam nesimtita treaba.


Mamica de Rebeca Stefania si Natalia Ioana


nu se intampla nimic, dar si mie mi se pare o nesimtire iesita din comun!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurika1982 spune:

Hello fetele!!!

AM ajuns acasa,suntem fomist nevoie mare,laptcul nu a vent nca, e doar colostru putin, va pupam cu drag!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mycya spune:

Citat:
citat din mesajul lui laurika1982

Hello fetele!!!

AM ajuns acasa,suntem fomist nevoie mare,laptcul nu a vent nca, e doar colostru putin, va pupam cu drag!!!

Laura de Cristian Alexandru 10.08.2010 si Andrei Bogdan 21.11.2012

wow Laurik, asa repede acasa??
nu se sta in spital 5 zile dupa cezariana ?
ma bucur totusi ca sunteti acasa si sa vina lapticul garla!!!
pupici

si 15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rubia spune:

Laurik sa-ti traiasca minunea! Felicitari si acomodare usoara...pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

si mie imi pare rau ca nu se scrie mai mult pe forum. eu sunt mereu de pe telefon, mai rar la laptop, si scriu mai greu aici.
azi am stat mai mult pe afara, am fost sa cumpar hainute pt viitoarea finuta, maine mergem sa ii scoatem din spital. abia astept sa o vad si sa o tin in brateeee. mi s-a parut asa mititica
le-am luat si alor mei, una- alta. nu multe ca mi s-au parut scumpute dar na, aveau nevoie.

laura, bine ati venit acasa!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rubia spune:

Vreau sa fac un anunt:
Pe FB am initiat o actiune numita Secret Santa.Pana acum s-a supus la vot si mamicile se afla pe primul loc(in ideea ca delfinasii oricum primesc cadouri).Totul merge cam asa:are loc o extragere si o fiecare va lua altei mamici un cadou (suma a fost stabilita la 50 roni) si cadoul va fi expediat catre destinatar.Dupa ce toata lumea primeste cadoul vom face poze fiecare cu ce a primit pt grup.Daca sunt doritoare va rog triiteti-mi mie numele complet si adresa,deoarece eu ma ocup de organizare
Data limita de inscrieree 26.11.2012,ora 00.00
Extragerea va avea loc pe 26.11.2012,ora 10.00 si apoi voi comunica fiecareia persoana careia trebuie sa-i dea cadou si restul detaliilor bineinteles.
Pana acum suntem 22 de participante
Ma scuzati ca am scris atat de tarziu aici,si daca doriti sa participati puteti trimite datele pana pe 26.11,ora 09.00(exceptie datorita lipsei mele de reactie de a posta si pe forum initiativa noastra)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

merg si eu sa ma culc, ca se vede primul dinte al lui radu la orizont. sper totusi sa doarma cuminte :)
elena, hai cu vestile despre secret santa si aici.

Mergi la inceput