Fluturasi dragalasi de mar-apr 2011 (28)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

djlaura sunt foarte frumoase cadourile de la Mosu' strumphitza sa le poarte Daria sanatoasa

strumphitza un mare pentru tine ca meriti.
ce tot te doare aia si aia? ba capul, ba spatele, ba oasele...ai mai ajuns la dr? nici nu mai stiu...stiu doar ca ziceai ca vrei sa mergi.

miki, madutza acelasi ajutor il am si eu in gospodarie mai ales cu rufele. la orice ma ajuta cu drag numai la strans jucarii nu de alea cred ca este satula

catank ooo ti-ai luat si tu bicicleta sa o folosesti sanatoasa si sa-i alergi pe ea de sa-i rupi pedalele...adica mult vrei sa si slabesti? sau doar sa te mentii si sa-ti definesti muschii?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

BUNA FETELOR! Ce dor aveam sa va citesc in sfarsit pot si eu, si vad vesti minunate!

YVY felicitari si sa ai o sarcina usoara, of sunt asa sensibila nu stiu ce am cand aud de copii imi vine sa plang, poate trebuie sa mai fac si eu unul!
Noi suntem bine sanatoase si ne pregatim si noi de sarbatori, sunt invidioasa pe copii vostri a mea spune doar cateva cuvinte, mai este vreun copil asa sau doar a mea se lasa mai greu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

irinuca am vazut si filmuletul cu poneiul ce super este, cred ca ar fi incantata Daria la maxim, este tare frumos

miki dar ai carat ceva foarte greu, ai facut ceva care sa forteze muschiul? intreaba medicul de familie desi nu cred sa stie trebuie sa intrebi sa vezi care-i treaba.

somleac ce ocupata esti...ma bucur ca iti mai faci timp sa ne saluti si sa ne povestesti de voi cate putin. un la puiuti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

madutza ce dulce este Cata, ce frumos papa ea! la bagatul painii in gurita seamana perfect cu Anastasia, vad ca si ea aduna toate firmiturile, face curat pe masa mananca toata ciorbita singurica? eu o las la urma, intai ii dau eu si la urma o las pe ea sa pape.

mary ce melancolie... ia apuca-te si tu de inca un bebe si gata mai sunt bebei care nu vorbesc asa mult, nu mai stiu cine zicea dar mai sunt destui, stai linistita

merg sa strang prin bucatarie ca imediat vine tati cu buburuza de afara si eu n-am facut nimic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns djlaura01 spune:

roxy_s multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

`na Seara!

Nu stau mult ca am oleak de treaba si sarmalele mi-s pe foc, de post dar voiam sa o feliciti pe Yvyana de sarcina si sa ii urez toate bune si ma bucur ca e asa fericita!

Mada, tare m-am delectat cu filmuletele cu Cata ce a crescut si ce bine vorbeste mai mai la papusa ca e cuminte si am ras pe infundate cand am vazut-o cum baga painica in gura asa face si Sophia cateodata cand are un biscuit sau cruton sau ryvita sau vreo prajitura ceva, baga tot in gura deodata si apoi se chinuie sa mestece ...tare-mi place cum papa ea ciorbica, mai e mult pana o sa manance si ophia asa, sa nu mai spun de vorbit...ca mi se pare ca-s ani distanta pana la momentul ala

laura, imi pare bine ca s-au oferit si mai multe fete sa va ajute, stii tu, pic cu pic se face mare

catank, sa o alergi bine ti-ai luat o bijuterie, tre` sa ai grija de ea , ca la banii aia....

ailed, roxy, cu spatele meu nus tiu ce sa zic, adica stiu... eu am ramas cu dureri de acum 12 ani dupa o operatie la coloana, si dupa nastere de la epidurala... deci... numai fizioterapia m-ar ajuta dar cine are timp de asta, nu-mi permit bona si cu altcineva nu am cu cine s-o las, mama/soacra/prieteni... nu se egzista pe aici

mary, sa stii ca si mie imi fac pofta fetele astea de burtica si bb mic,dar eu ma abtin deocamdata, pe la anul pe vremea asta sa-mi satisfac "pofta"


nu mai stiu ce am citit mai trec eu mai tarziu pe aici, fug ca am de adunat jucarii in cutii ca am fata la curatenie si ajunge acusi la parter si e tot livingul plin de jucarii aruncate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns djlaura01 spune:

strumphitza sau oferit 2 fete le multumesc enorm alina06st si mandreeac

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

Da Srumphy mi-au facut fetele pofta de burtica, ma mai gandesc poate dupa craciun ma apuc de treaba, desi nu cred ca va fi vrun rezultat ca am un ovar inflamat si nu mai ajung la gineco sa il tratez.

ROXY sunt prea melancolica nu stiu ce am saptamana trecuta am intalnit un om care avea 11 copii din care 2 i-a dat la casa de copii, m-a busit plansul cand am auzit si l-am sfatuit sa sii ia acasa, desi situatia lui nu era prea rea, l-am ajutat cum am putut si eu.e trist eu nu as concepe viata fara A langa mine.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

Am vazut si eu pozici noi, ce frumos mananca Cata tine lingura de capat cum o tine si A si a chinui sa ii arat sa o tie mai de aproape dar tot ca ea face!Bogdan un frumusel ii seamana leit Dianei si lui Ursulet!.pup toate fetele, o seara frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns djlaura01 spune:

MaryM85

Mergi la inceput