Colectia de toamna-iarna 2005 (41)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns meems spune:

Lavi
Esti un izvor nesecat de informatii, te admir mult de tot! Stiu ca ti-am mai spus-o, dar am vrut sa ti-o mai spun o data
Wow, Virgil e chiar ambitios cu workshop-urile daca se incumeta sa zboare atatea ore si sa schimbe asa drastic fusul orar pentru practic 2 zile

Roxi Multumesc de urari! Aici nu se sarbatoreste ziua numelui, asa ca noroc cu gandurile bune transmise de la cei din tara, altfel ar fi fost o zi obisnuita.
Rianna are vacanta saptamana de dupa cea care vine (Nov. 19-23) pentru ca pe 22 Nov. e Sarbatoarea Multumirii aici si avem toti liber zilele alea. Nu stiu cum va fi cu temele, probabil le va da ceva de facut acasa.

Ile, bine ca ai dat peste o doamna de treaba! Sa stii ca dintii Riannei de lapte i-am tinut si eu, da' sincer nu stiu de ce... sau ce-oi mai face cu ei...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

La multi ani Ana!!
Delia, sa-ti traiasca fata frumoasa si desteapta si sa te bucuri mult de ea, de fapt de amandoua!

Meems

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meems spune:

La multi ani, Ana!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilenutza spune:

Fetelor ce mai gatiti?

Ref la alergie, a venit dr si a spus ca nu e dermatita atopica.

Pup colectia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Ile, ma bucur ca nu e atopica Irina!
De gatit, in timpul saptamanii, numai feluri simple si rapide si care sa placa la un procent cat mai mare din familie. Nu am timp nici sa caut retete, nici sa inovez.

Maria, unde ati fost oana la urma in vacanta?

Eu inca ma chinui sa culc doua din fete, Virgil a plecat la pranz, azi am avut 2 petreceri si de maine gata distractia si relaxarea, reincepem scoala! Virgil se reintoarce miercuri seara, tineti-mi pumnii sa nu ne imbolnavim niciuna pana atunci macar.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Azi la Carturesti la ora 19 o prietena de-a sora-mii isi lanseaza cartea asta:
http://clubuldelectura.wordpress.com/2012/10/22/in-cautarea-fericirii-manu/
In care povesteste calatoria ei de un an in jurul lumii.

Poate intereseaza pe cineva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

:) eu m-as fi dus, da' a facut andrei o otita care supureaza asa ca tre sa ma duc la cuib. oricum sunt praf, ca azi-noapte am dormit nu pazindu-i cresterea si descresterea febrei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

La multi ani Ana! Sa cresti mare sanatoasa si sa ai parte numai de bucurii!

Sanatate multa bolnaviorilor!!!

Si Daria a facut amigdalita pultacee - de joi suntem pe zynnat de 250 mg la 12 ore. Maine mergem la control. Doamne ajuta!


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)


"There are no seven wonders of the world in the eyes of a child. There are seven million...” (Walt Streigtiff)

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Port in suflet povestea unui LICURICI ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Aoleu, tare rau imi pare de Andrei si Daria ca sunt bolnaviori!

Eu sunt bucuroasa ca Nati face progrese cu logopedia, suparata ca Silvia nu e suficient de responsabila ( de ex ieri eram cu Nati la logopedie, Silvia a venit la 17 acasa, trebuia sa stea o ora si de la 18 sa mearga la cor, eu cu Nati venind de la logopedie o luasem spre scoala sa o asteptam la 19 sa iasa de la cor, cand colo ea a uitat sa se mai duca si a pierdut vremea in casa, nici de teme nu s-a apucat ). Mai sunt suparata si ca ziua e tot mai scurta, vine frigul, iarna, colac peste pupaza vine si Craciunul si nu stiu cand o sa am timp sa cumpar cadouri mai ales pt adultii din familie iar nu mai am idei.

Va pupic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_alexia spune:

La multi ani, Andrei (@corap)
Sanatate multa, sa petreceti aniversarea fericiti !

Cami, reparare cu bine Dariei!

Lavi, am fost in final la Cluj - intalnit Delia cu fetele si inca o forumista draga noua. N-a trecut vacanta fara intalnire DC .

Mergi la inceput