MONTIGNAC (177)...STIL DE VIATA NU DIETA

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andanii spune:


Buna ziua dragele mele montignace

Ninha felicitari pentru scadere .... de la painea bulgaras ti se trage scaderea si de la cioco

Brandusik felicitari pentru mentinere

Eu ma pot lauda cu o crestere .... am avut in dimineata asta 66 ... stiu cum am reusit si asta e adevarul, in fiecare zi am mancat ceva nepermis si mai ales seara, nu ma ascund ... dupa concediu am venit cu 65 si intre timp am mai pus un kilogram .... nu e bine deloc , da deloc faptul ca am pus doua kilograme in ultima vreme .... musai sa ma mobilizez .... de azi nu mai pun gura pe nimic nepermis, pe nici un dulce, nici macar conform .... gata cuminte, cuminte, cuminte scrie pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brindusik spune:

andani cu parere de rau ..esti trecuta cu ...ca si mine de altfel..nu-mi pot inchipui cum am cu 200g mai mult si am fost cuminte...de la floricelele alea mi se trage..mama lor

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei_19 spune:

Somleac , multumesc pentru urarile pentru sora mea.
Brindusik, esti o draguta, multumesc mult pentru pm.
Uitasem sa scriu greutatea de azi dimineata: 67.3.
Revin cu meniul de pranz ceva mai tarziu. Va pupacesc pe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

brandusik multumesc pentru purcel il merit asta e ..... dupa mult mult timp am un plus si destul de mare dar de azi m-am mobilizat si le dovedesc eu pana la craciun

somleac felicitari pentru scadere si multa sanatate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Ninha, felicitari pt minus si LMA pt Mirciulica

Pe mine Brandu sa ma treci cu stagnare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brindusik spune:

lorelei ma faci sa

andani cat le dovedesti spune-ne si noua te rog meniurile tale ca am senzatia ca tu ai gasit formula magica

meniul meu azi
Md: wasa cu icre, paine de tarate cu pate de pui (e ultima oara cand mai iau icre ca is prea grase)
G: ananas, energizant
P: mazare cu pui
G: restu de ananas, si am si o briosa
C: aici nu stiu ca face un coleg cinste..eu sper sa fie ceva gratar si salata sau doar salata

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

Brandusik si saptamana trecuta am scris meniurile doar ca seara nu m-am prea tinut de ele ... am cam mancat si nepermise ....
ei nah ... formula magica ??? nu exista asa pare ????
De azi scriu meniul si ma si tin de el 100%
mic dejun : bramza dulce (doua linguri)+un ardei+ jumatate de conserva ton in suc propriu
g. un mar
pr. doua pulpe pui coapte , doua linguri branza , 1 ardei, cateva rosii chery
g. o cafea cu lapte
ci. ficatei de pui gratariti , rosii, ardei ( nu e prea indicat sa mancam ficat seara dar fac exceptie)

ninha La multi ni lui Mirci :) sa fie sanatos si voios .... e balanta ca si puiul meu

Azi am sedinta cu parintii la scoala ... prima sedinta cu diriginta de la liceu sper sa nu tina prea mult ca sa mananc cina prea tarziu

Azi puiul meu face 15 ani offf cum a trecut timpul ... ma incearca tot felul de sentimente, imi aduc aminte cum a fost parca ieri era bebe mic si azi cand ma uit la el imi dau lacrimile am copil mare ... simt ca se departeaza de mine , of of, si mai mai


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brindusik spune:

andani detalii...ce fel de brinza pui tu langa pui?si de ce nu e indicat ficat seara?

cat despre pusti..stai sa vezi cum o sa te simti cand o sa fie cu vreo mandra

cinstea ptr cina mea s-o amanat pentru maine..deci probabil o s amanac niste brinza de vaci cu wasa

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

brandusik branza dulce de vaci .... nedegresata normala , cumparata de la sat
ooo pai daaaaa .... deja ii sfaraie calcaiele dupa o d'soara noua colega cu el

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brindusik spune:

puey stai putin...adik tu pui langa lipida(puiul fript)..brinza nedegresata(care e glucid) ???
si de ce nue bine sa mancam ficatei seara?

edit: acum a procesat si creierul meu ca nedegresat inseamna ne scos grasimile

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Mergi la inceput