Ovidiu Silaghi - medic ginecolog???

Ovidiu Silaghi - medic ginecolog??? | Autor: Chriss_M

Link direct la acest mesaj

Buna fetelor!
Am aflat de curand ca sunt insarcinata si caut un medic nu bun, ci foarte bun in Cluj. Sunt foarte pretentioasa cand vine vorba de chestii de genu asta si cum e primul meu copil si am mai avut niste probleme in trecut vreau sa ajung pe mainile unui medic care stie exact ce trebuie sa faca si sa fie dedicat. O prietena mi-a spus de un medic pe nume Ovidiu Silaghi dar mai multe nu stia pentru ca si ea a flat despre el tot prin intermediul cuiva si nu are detalii. Cand mi-a spus de el l-am cautat pe google dar tot ce am gasit era legat de ministrul transporturilor :)) Ma gandeam ca poate ati auzit voi de cineva pe numele de ovidiu silaghi care sa fie un medic foarte bun. Daca ati auzit va rog sa imi lasati un raspuns ca trebuie neaparat sa merg. Tocmai am aflat de sarcina si normal ca trebuie sa merg cat mai repede. V-as ramane recunoascatoare daca m-ati putea ajuta. Sau daca nu stiti de acest Ovidiu Silaghi poate m-ati putea ajuta cu un alt nume, date de contact al unui medic ginecolog foarte bun. Va multumesc si va doresc multa sanatate!