Creme Aslavital sau Gerovital.

Creme Aslavital sau Gerovital. | Autor: eumada

Link direct la acest mesaj

In mod normal am un ten care nu are nevoie de creme....dar m-am gandit eu asa....am trecut pragul de 35 de ani...(ce tanara sunt)si parca parca as ajuta organismul,pielea, sa nu faca figuri.Acu` sincera sa fiu nu-s adepta cremelor extrem de scumpe(am facut alergie la una odata),dar stiu ca Aslavitalul si Gerovitalul sunt ok...

Intrebarea mea e care din ele?
A folosit cineva cele impotriva imbatranirii?

Care din ele?Se poate face tratament la institutul ala al Anei Aslan?



Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maria_alexia spune:

am folosit gerovital plant: crema antirid - e ok, lotiune demachianta - idem.

e greu de dat o recomandare anume, trebuie sa incerci si sa vezi ce se potriveste tenului tau. ideal ar fi sa gasesti mostre - poti intreba la farmacie sau am mai prins prin revistele glossy.

daca te uiti la farmec - au gamele gerovital plant, gerovital h3 si acum vad ca ia aparut gama noua aslavital mineralactiv. ai de unde alege. oricum, din cate cunosc, e bine sa alternezi produsele folosite.

eu am devenit fana elmiplant in ultima vreme (skin defence e preferata). pe aceeasi linie, si cosmetic plant are gama interesanta antirid, cu extract de ceai verde.


PS. vad ca inca mai e in functiune subiectul: Sa testam creme de zi - experiente impartasite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

mi-am luat recent Aslavital cu factor de protectie solara. e ok, nu m-am iritat de la ea, insa na... depinde de persoana...
aslavital e facuta de farmec.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

si eu ma inteleg bine cu ambele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns msl1 spune:

Aslavital clar!e o crema extrem de buna, am cerut sa mi se trimita din ro; nu dau 2 bani pe astea "scumpe" de aici...
nu este recomandat sa schimbi/alternezi produsele pt ca se poate produce o sensibilizare/alergie a tenului...deci, daca iti gasesti una care iti place foloseste-o tot pe aceea nu mai incerca altele.

Mergi la inceput