oligoastenoteratozoospermie 16

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

ANI testosteron sintetic oricum nu i-as fi dat,am citit ce poate cauza.a luat spermotrend care contine tribulus.acum de 2 luni ia profertil.nu ii dau plante,nu consider ca ne sunt prietene.ce i-am dat dupa ce am citit ca a dat roade la multi a fost multimaca.a luat 3 luni.acum ia-

profertil 2/zi
acifol 5 mg zilnic
carnitina cu fructoza de la redis un pliculet dimineata
cetebe cu zinc 2/zi

a mai luat polen vreo luna jumate,dar nu il suporta.

ce nu a reusit,a fost sa se lase de tigari.le-a rarit la 4-5 /zi,dar nu se lasa..din pacate.

dupa ce termina profertilul o sa faca pauza ceva timp,pt ca de sfarsitul lui ianuarie ia incontinuu.o sa continue cu cetebe si acifol.si cred ca o sa suplimentam si cu selezin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tannoo25 spune:

weekend placut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

heeeeiiiii, tatal lui Bogdan
Vorbeste si tu cu sotia, vedeti cum va eliberati si hai sa stabilim o intalnire undeva dupa weekendul cu 6 decembrie. ce zici?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tannoo25 spune:

in weekend sau in cursul saptamanii?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANI.G spune:



o spermograma la biogenesis ar fi ok ?
stiu ca fac spermograma si cu pregatire, ca la IA
a facut cineva acolo ?
vroiam la promed,dar ei nu lucreaza vinerea asta


edit : n-ar fi mai bine sa o fac direct pe cea cu centrifugare sa aflam exact cati raman, sau sa o fac pe cea normala, voi ce spuneti ?

PAI1-675-4G/4G-POZITIV HOMOZIGOT

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

ANI,noi am facut mereu sperm normala.acum daca vreti sa stiti cati va raman buni cu precizie,puteti sa o faceti si pe cealalta.nu stiu cum lucreaza sperm la biogenesis.mult succes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANI.G spune:

mersi mult velvet
o las la promed, normala si gata; de ceilalti nu stiu mare lucru

vroiam cu centrifugare pt. ca m-am speriat rau de un cuplu care ducandu-se pt IA inainte de prelucrare aveau 160 mil. si dupa 1 mil !!
oricum cred ca ar fi iesit rau la mobilitate la una normala

p.s. am facut comanda de preseed

_

PAI1-675-4G/4G-POZITIV HOMOZIGOT

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

ANI,poate le-a ramas doar un milion in contextul in care cam toti erau anormali.de preseed am citit de bine,dar am decis ca e mai bine sa nu folosesc niciun lubrifiant.toti au chimicale.si nu imi permit sa ii pierd si pe cei pe care ii avem...sa aveti un rezultat bun! ati mai facut spermograma pana acum intr-o clinica RUAM?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANI.G spune:

velvet in clinica RUAM nu
stau cam cu grija
incerc si cu preseed, oicum nu mai am ce pierde

_

PAI1-675-4G/4G-POZITIV HOMOZIGOT

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

ANI,si la laborator generalist v-a iesit buna?ca noua ne-au iesit 3 sperm bune si ff bune la 2 laboratoare,apoi supriza

Mergi la inceput