ciclu numai 2 zile

ciclu numai 2 zile | Autor: adria.bh

Link direct la acest mesaj

sunt c am speriata si vreau sa stiu si alte pareri.
mi a venit vineri ciclu, normal ca si pana acum cu dureri in partea stg, vineri seara am avut o durere destul de mare in partea dr, pana acum nu ma durut in partea dr la ciclu, simbata mi a venit ciclu foarte slab, dum deloc. ce credeti ca poate fi? ma c am speria si acea durere din partea dr care am avut o?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns emilia.m spune:

Si mie mi s-a scurtat ciclul de la 4-5 zile la 2-3 (mai mult 2 decat 3) de cand am inceput tratamentele hormonale cu Clomid (stimulare ovariana). Este posibil sa fie endometrul mai subtire si de aceea sangerarea sa dureze mai putin. Mergi la un medic in ziua 12-13 sau 14 a ciclului acesta care tocmai a inceput sa iti faca o ecografie transvaginala sa iti spuna daca e ceva in neregula.



Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai.

PCOS, Tiroidita Autoimuna Hashimoto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Se mai intampla si nu intotdeauna e sarcina. Asteapta 7-8 zile, fa un test de sarcina doar ca sa fii tu linistita si gata. Mie mi s-a intamplat anul trecut de 2 ori si sunt perfect sanatoasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankylya spune:

vad ca nu a mai scriu nimeni dar am sa scriu eu in luna mai am intrerupt ac deoarece vrem un bb dupa ultima pilula mi-a venit menstruatia normal dupa 28 de zile cand trebuia sa imi vina menstruatia nu mi-a mai venit asa cum trebuie la 28 de zile ci la 34 de zile duminica dupameaza mia venit si de aseara adica marti nu mia mai curs nimic cam ciudat deoarece cand luam ac ma tine 5-6 zile.v-am pupat

Mergi la inceput