Scolari de iulie-august 2004 (97)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Legea zice ca el e obligat sa dea 25% din salar...din pacate, restul tine de bun simt.
Singurul lucru pe care poti sa-l faciu este sa afli daca pe hartie are mai multe venituri decat a declarat...si atunci poti sa-i ceri...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

La multi Ani Mitzu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

deci cei 3 zmei erau cei 3 copii, si eu care ma gandeam cine stie e zmeu or fi gasit sa cumpere

wow, eu sunt la munca si-mi vine sa urlu de draci cata treaba am...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Citat:
citat din mesajul lui kim222

deci io ma potrivesc cu Rox la sfaturi
vreti niste poze cu zmei si copii zmei??:

https://picasaweb.google.com/117406357849620183005/FestivalulZmeelor?authkey=Gv1sRgCLiF_dfCz8yW4QE#slideshow/5736845519818846450



Deci vreau si iooooo la mareeeee.....!!!!!!!!

La multi ani Mitzule!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

pai hai va asteptam aici ca e taaare frumos! chiar a ars soarele zilele trecute intens de tot, nu mai stiu de cand nu a fost un 1 mai atat de cald!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

umbra nu ai? ca incep sa ma satur de soare:D

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Marina, lasa ca ma duc eu ca nu ma satur asa de repede de soare.... Rox, vin eu, vin eu!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitzura spune:

Fetelor va multumesc pentru urari si va doresc si eu voua aceleasi lucruri!!

Va invit la ce va doreste inima

Tot faceam azi dimineata calculul si nu-mi dadea bine , apropos de cati ani am implinit! Mi se pare aberant, in conditiile in care eu ma simt de vreo 25 asa. Dar asta e, ii dam inainte cu glicoale si altele asemenea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corianai spune:

Iaca si io p-acilea...

Mitzu la multi ani, nu te gandi la cifra ca nu e relevanta, daca tu te simti tanara asta conteaza

Noi mai avem tare putin (o luna in cap) si venim la buc am inceput sa ma uit dupa cazare in regim hotelier, daca aveti sugestii dau o bere cum sunt io speriata de bombe nu prea imi vine sa stau cu doi copii intr-un ap care se inchiriaza cu ora :(


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

Pai cum asa regim hotelier? Da detalii, cate persoane veniti, cat stati si und evreti sa stati si poate gasim ceva.

Mergi la inceput