Scolari de Iulie - August 2004 * (96)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Salutare!Iaca incepu si scoala...Luca a venit azi cu medalia de argint la Euclid..ne pregatim pt manine la Smartu' -cunostinte generale..
Cica a luact si locul I la nu stiu ce olimpiada (gratis) ceva cu Sanatatea..etc..ii premiaza in cadru' festiv la liceul de arta..habar nu stiu in ce a constat..

Sa va las si niste poze..sa nu ne uitati

https://picasaweb.google.com/117406357849620183005/Primavara2012?authkey=Gv1sRgCNL9tfSN14CgqQE#slideshow/5734286211428972434



si nu in ultimul rand ..La multi ani tuturor ce serbeaza azi pe Sf Gheorghe..La multi ani neamtului si ieseanului!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Neatza
La multi ani cu sanatate si noroc tuturor sarbatoritilor de azipupicei speciali pentru poetul de la ieshi si frumosul Ricardo....sa-mi traiasca si mie nepotul care azi face 14 ani si-l cheama si George,nume pus la insistentele mele...ca s-a nascut prematur la 7 luni si avea 1,5kg...acum are 1m75 si vreo 60 de kg
Mandra s-a dus la scoala incantata si nu prea,cam 50 da-50 nu...o sa-i fie cam greu sa intre in ritm pentru ca de la 2 merge si la teatru la palatul copiilor,dupa care trebuie sa-si faca temele...cam dur din prima zi
Kim felicitari pentru Luka...noi mai mergem doar la smart la romana si cred ca-s cam gata concursurile pe anul asta....unde-s pozele???
Nu m-ati uitat,nu cu recomandarea de doctor endocrinolog bun, pliiizzzzzz
hai pupicei si sa avem o saptamana excelenta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

super frumosi mai sunteti, Kim ! ce vreme buna pe la voi ! felicitari maxime lui Luca !

io am comis-o, am sunat profa de vioara, pt ca Giulik mi-a secat sufletu`. asa ca miercuri mergem pe la ea :-) inca ma intreb dc nu pot fi si eu un om normal, cu capul pe umeri.


_

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
-----------------------------------------------------------
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=iarna 2012&page=56" target="_blank">Concurs Iarna 2012 : pagina 57 - Z1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

La multi ani sarbatoritilor de azi!

Stefi s-a trezit singura la 7, abia astepta sa mearga la scoala, cand o pieptanam imi spunea ca parca e prima zi de scoala! Eu sunt happy de bucuria ei. Si Matei abia astepta sa ajunga la gradi, cum l-am schimbat a fugit la joaca.

Noi mai avem inca o etapa la Euclid. Voi nu? Undeva in jur de 12 mai.

Ioana, la Iasi stiu ca e cunoscuta dr. Cristea, ma tot chinui sa fac si eu o programare si tot aman. Uite un link http://rkmedcenter.ro/dr_cristea_cristina.php

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Andrea , noua nu ne-a spus de nici o alta etapa la Euclid...
Daria multumi de complimente..Tu esti f normala ..numai ca ma intreb tu de unde "cumperi" timp..si bani?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

timp am, dupa 18,20 sunt fri laik a bard :D la propriu :-)
cu restu` ... ma invart si ma tot invart pana imi voi frange gatu`.
dar ink am scoase la vanzare un rinichi, juma` ficat, nejte maduva, ovule :-)))

si Giulik s-a bucurat ca merge la scoala, ca reincepe activitatile.
pt vacanta de vara deja stie ca va merge la inot zilnic, drept activitate. ca altceva nu vom prea face :-)


_

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
-----------------------------------------------------------
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=iarna 2012&page=56" target="_blank">Concurs Iarna 2012 : pagina 57 - Z1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

La multi ani tuturor celor care serbeaza de de sf. Gheorghe!
Roberta, sa-ti traiasca flacaul si sa fie sanatos!

Sa-mi traiasca mama si sa fie sanatoasa!
Si Maria a fost foarte fericita ca a re-inceput scoala. Desi ieri declara ca a fost super in vacanta si de abia asteapta sa inceapa vacanta de vara!
Eu am chemat un zugrav (ca eram cam odihnita) si acum sunt intr-o mare viteza...dar revin curand la povesti si cu poze de la ziua Oanei

O saptamana excelenta sa avem!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Daria si lectiile le face singura pana la 6???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

nu, lectiile la face la after. apoi o scoate dadaca si in fct de activitate o duce/aduce. d`aia sunt legata de bona ... asa ca la 6 e fresh :D taman bine pe cand ajung io :-)))

Cristal asteptam pozele

_

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
-----------------------------------------------------------
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=iarna 2012&page=56" target="_blank">Concurs Iarna 2012 : pagina 57 - Z1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

LA MULTI ANI de Sf.Gheorghe tuturor celor care-si serbeaza onomastica!

La multi Cristalina pentru Oana, sa-ti traiasca fetele!!!
Kim - sunteti niste frumosi, am vazut pozele! Asteptam sa vad daca ai si poze cu curtea, dar nu am vazut...
Roberta, cum mai esti?
Ema - stai linistita, o sa mai vin. De ex am primit invitatie si pentru noiembrie, vin tot vreo saptamana...te tin la curent!

Simbata seara m-a manat curiozitatea la marele party de la romexpo - motiv de cheltuiala (pe tinuta obligatorie alb - a fost prima oara dupa 15 ani cind m-am imbracat all-white..., biletele le-am primit cadou pt ca am fost sponsori de bere) mai ales pt sot ca el nu avea tinuta alba...ce sa va zic, eu am ramas socata - nu-mi dau seama cum s-a trecut de la muzica care transmitea un mesaj, muzica insotita de versuri, la felul asta de muzica de acum - doar bubuiala, zumzaiala...si erau acolo 10000 de oameni carora parea sa le placa...

Mergi la inceput