Colectia de toamna-iarna 2005 (35)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns corap spune:

eu zic sambata, 5 mai!

:) ma incurajeaza anda cu taurul de mai ca are cine sa-mi aduca un pahar cu apa la batranete .
(sper ca au intrat deja banii. pana la urma cred ca noi venim cu trenul si luam un taxi, ceva pana la pensiune, ca se pare ca am vandut masina)

in alta ordine de idei, ina, pe anais n-am mai masurat-o de multisor, dar la halul in care stau hainele pe ea (adica halul de micime) cred ca bate pe la un 125...

ce-o mai face ile, oare?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

First, un mare LA MULTI ANI!ptr Matei.


Second, Corap deoarece venim impreuna de vineri, te las sa conduci au loc 3 copii in spate in oricare, alege : Logan sau Ford Focus.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

:) o, nu, nu-s asa meseriasa sa conduc masina altcuiva ... de-abia cu-a mea ma taram in situatii in care nu aveam incotro. dar prefer trenul (si fi-mio, dac-o fi sa vina si el, tot trenul il prefera)

ah, stiam eu c-am uitat ceva - la multi ani, MAtei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

In virtutea faptului ca am infundat o portiera de bine ce conduc in spatii inguste,( un stalp din benzinarie nu s-a dat din drumul meu joi dupa ce imi expirase casco pe data de 12 si eu nu am fost pe faza) m-as baga si eu la un tren, dar apoi nu o sa avem destule masini ptr plimbari in imprejurimi.
cam lunga fraza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

ei, doua zile nu cred ca o sa ne fataim prea mult. suplinesc eu cu remi, table si carti iesirile in natura - daca n-o fi loc raman la pensiune, nu ma deranjeaza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

Atunci sa imi spui cand faci rezervare, sa luam bilete , sper sa mergem cu acelasi tren.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_77 spune:

La Multi ANi, Matei! Sa cresti mare, sanatos si cumintel!

La Multi Ani sarbatoritilor zilei, de-ai lui Sf Gheorghe!
Sa fiti sanatosi si la punga grosi!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ina869 spune:




Poll :
Cind naste Lavi ?:

Ina: 27 Aprilie
Virgil si fetele: 8 mai
Anda: cand vrea ea!
mihaela_80: 3-4 mai
Maya: 10 mai
corap: 5 mai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

Dupa cat de sus era burtica la ultima intalnire eu merg pe 11 mai.sa nu fie 10 ca si Maya.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

pai vorbim mai atunci ... eu acu nu sunt nici macar sigura cu cati dintre copii vin (poate vin singura ). ca a1 nu e entuziast de fel (poate daca ii spun e tren se entuziasmeaza) si a2 tot palavragea cu bunicii de la c. cum ca ea se duce 3 saptamani in vacanta la ei, asa ca nu stiu exact ce planuri are.

Mergi la inceput