Comorile Oceanelor de la Mega Image

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daniella1108 spune:

Buna Belleane, din pacate nu as avea ce sa-ti ofer din ce-ti mai trebuie tie, insa mie mi-ar trebui de la tine 5,31,61,72,143. Ce as putea sa-ti ofer pentru ele?
Multumesc frumos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belleane spune:

Eu pot sa ti le pastrez pe cele cerute(nu stiu sigur de 5, inca il mai tranzactioneaza pe la scoala, spera sa obtina o orca), eu nu vreau nimic, probabil dupa ce strangem toata colectia restul il voi da celei mici sa aiba si ea colectia ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniella1108 spune:

Iti sunt tare recunoscatoare Belleane ca mi le poti pastra, sa ma anunti te rog cand si unde ne putem vedea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belleane spune:

Eu acum am aflat ca de fapt ii lipsesc:32.50.59.133.135.140
aveti ceva din astea?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia90 spune:

Buna..
Am strans si eu in jur de 80 de carti si 3 piese de puzzle.
Doresc sa le daruiesc unui copil care le colectioneaza si le iubeste si are catalogul.
Eu sunt din bucuresti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniella1108 spune:

Belleane, 135 ti l-am oferit de mult. Il pun deoparte pt tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniella1108 spune:

Buna Iulia, pe mine m-ar interesa daca le ai pe 5,23,28,31,41,50,59,61,72, 77,95,97,104,113,122,131,134,140,142,143, iar din puzzle piesa 7 de la pelican si de la somn 3 si 4
Multumesc frumos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SoriLea spune:

Citat:
citat din mesajul lui iulia90

Buna..
Am strans si eu in jur de 80 de carti si 3 piese de puzzle.
Doresc sa le daruiesc unui copil care le colectioneaza si le iubeste si are catalogul.
Eu sunt din bucuresti


Iulia noi avem catal9ogul si ne mai trebuiesc si carti. Le-am dori daca ni le poti da. Dublurile am sa le dau si eu altor copilasi dornici Tel meu 0728793127

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Sorina Mamica fericita a ingerasului RAZVAN - IONUT (11 MAI 2009)

http://lb3f.lilypie.com/rxDAp3.png


Lucrul important este acesta...sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai, pentru ce ai putea sa devii. Charles Dubois

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grigutza spune:

S-a stabilit o intalnire in parc? Venim in orice parc din Bucuresti pentru un schimb de carticele . Avem foarte multe dubluri si ne lipsesc doar cateva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniella1108 spune:

Citat:
citat din mesajul lui grigutza

S-a stabilit o intalnire in parc? Venim in orice parc din Bucuresti pentru un schimb de carticele . Avem foarte multe dubluri si ne lipsesc doar cateva.



Iti propun o intalnire in parcul Tineretului. Si noua tot cateva ne mai lipsesc

Mergi la inceput