MONTIGNAC (171)...STIL DE VIATA NU DIETA

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns brindusik spune:

daria trebuie sa ai grija mai ales la inceput sa elimini zaharul de tot...si ala daca e instant...sigur are zahar

fetili am modificat tabelasul...daca mai aveti ceva de raportat...acu ori niciodata(adik pana lunea viitoare )

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmen_Marieta spune:

Btz_ovi cred ca mai mult conteaza sa te simti bine, sa stea hainele frumos pe tine! Felicitari oricum!
Trebuie sa fim mamici slabute si active!

Brandusa mama ce urat arata cusca aia in dreptul meu!! Saptamana viitoare musai floricica!

Daria bun venit alaturi de noi!

Eu am facut o supa de linte dementiala( sotul o sa manance pe saturate, am pus putina carne macra afumata si usturoi- el e fan usturoi, dar nici nu raceste!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brindusik spune:

carmen te-ai cam invatat la ..de acu pana la target asteapta-te si la perioade cu platou ca nu fuge la maraton corpul

cred ca fac si eu in vichend o supa de linte...ce fel de linte ai folosit? eu am si rosie si verde..

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

ceaiul nu e instant, e in pliculete cu gust de capsuni. nu contine nici zahar nici zaharina.
in 2 minute fug sa mi mananc pulpa cu verdeturili, yuhuuu pofta mare si voua


azi fu ziua mea norocoasa pt ca am nejte colegi care m au terorizat cu mancarurile de cand eu nu mai mananc si azi s au gandit sa faca salata de ton cu andive

_

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ninha spune:

ZZZZ, bine ai venit! tonul poate fi si in ulei atata timp cat il mananci cu legume crude.

Meniul meu de azi:

MD:doua oua fierte + 1/2 gulie + ardei
P :ciorbita de pui
G :cicoare cu lapte
C :mancare de loboda, dragavei, macris + pui la cuptor

vreau sa incerc si eu metoda asta cu apa calda dimineata. are logica si am auzit ca da rezultate bune.

o saptamana frumoasa!
va si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmen_Marieta spune:

Brandusik asta e, trec eu si peste faza de platou! Vointa sa fie!
Supa am facut-o cu linte rosie.
Acum ma informam despre naut. Nu stiu ce sa mai gatesc.. o sa vad.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Carmen, din naut poti face hummus, falafel sau tocanita de pui cu naut.

Gabi, pt pranz solutia cea mai practica e sa faci in weekend lipii conforme pe care le umpli in fiecare zi cu altceva: ton,humus, cascaval, salata, etc. E o masa consistenta, variata si pe care o mananci rapid.

Brandu, de uleiul de rapita numai de bine am citit. Si eu am si pun mai ales in salate.

Diana, felicitari pt cantarul prietenos . Interesanta cartea, o ai in format electronic?

Lore, de-asta tot zic eu ca trebuie sa mancam pe saturate si cat mai diversificat, ca sa nu ne pierdem entuziasmul. Nu poti manca a la long un iaurt si o frunza de salata

Meniu azi:
MD: mozzarela, wassa,rosii
P: salata de fasole rosie si ceapa
C: gratar de pui cu ardei copti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brindusik spune:

puisoaro daca tu spui k e de bine..atunci o sa mai iau unt din ala..imi place ca nu e asa gras..sau poate asa mi se pare mie

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

Va pup dragele mele

Putin nu ma simt bine zilele astea, ametita, imi vajaie capul ... sunt probabil foarteeee obosita ... trebuie sa ma odihnesc mai mult

Eu fiecare zi mi-o incep musai cu o cana de apa la temeperatura camerei cu lamaie in ea sau fara lamaie ... instant merg sa ma usurez e superr ok, deja nici nu mai pot fara ea , merg glont la sticla cu apa , mi-e pur si simplu sete de mor

Puisorule corect .... iti dai seama daca eu in 5 ani de cand ma tot lupt cu slabitul as manca numai salata si iaurt cum as fi ajuns ???

va pupiiiiii

andanii

2007...2012 de la 95 la 66.5 kg :):)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

btz ovi ... multumesc de aprecieri ... sunt multe care am slabit cu monti nu doar eu iti sunt exemplu "ca se poate "

andanii

2007...2012 de la 95 la 66.5 kg :):)

Mergi la inceput