Cel putin 10 kg jos (5)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralcat spune:

Deci, eu am febra musculara. M-am apucat eu ca o floare sa fac niste streching cum faceam pe cand eram mai tanara. Si uite asa, ma dor ligamentele de la genunchi si dintre picioare , de nu pot sta picior peste picior (si va rog sa fiti niste doamne si sa nu va ganditi la prostiile care-mi trec mie prin cap, da?)
Dar in felul asta ma mai ajut si eu cu una alta ca poate poate mai pleaca celulita asta grasa de pe mine de buna voie si silita.
Si cum de sapamana viitoare vine si antrenoru de zumba ... o sa fac si zumba la pauza de pranz ca seara nu mai apuc sa fac nica.
A, si cand ma bag in pat, ma ciupesc sau mai bine zis masez celulita de pe burta si deja simt cum au inceput sa apara sparturi in blindaj.


Eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

ralcat, mai bine va bagati in pat 2 si il lasi pe el sa te ciupeasca....

mi se trage de la ness

SOACRA MARE
Doua maini stangi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pitzinuca spune:

fetele, unde ziceati ca gasiti fibrobar pe net mai ieftin? (sau am visat)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Buna!
Merci pentru mesaje!
Deocamdata nimic nou sub soare,inafara de o durere crunta de cap.Ma ucide astenia asta de primavara ,fara sa ma subtieze.
ralcat,eu inteleg despre ce vorbesti ,ca asta e efectul la leg magic.
Azi ma duc la bowling ,ca e seara fetelor.Prima,dintr-un sir lung.Banui ca voi face febra musculara ,ca nu-s experta la sportul asta.
Laura ,decide-te ce tii, ca intru si eu.4kg brusc ,ma ispitesc.Asta referitor la sugestiile fetelor cu 4 zile.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

dulcetica, apoi nu stiu ce tin ... Dukan ? Sunt in a doua zi de carne si iaurt 0%. Daca pot, tin si maine asa. Daca nu, bag si salata langa carne. As tine si cateva zile doar de legume.



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boticelina spune:

Ia uite, trecui pe aici razant tocmai la timp sa vad strigarea!

Sunt bine, stationar pe undeva pe la 68-69 (au plecat ai mei la mosie cu tot cu cintarul electronic cu tot, deci sunt iar pe cel mecanic). Nu prea mi-am mai batut capul cu slabitul, sincer ma obosea psihic si-mi dadea o stare de nemultumire fata de propria persoana, care ma seaca si nu ma caracterizeaza, nu-mi sta in fire sa fiu nemultumita de mine , pfuai, cata modestie din parte-mi...

In plus sunt in plin avant fermieristic, am toate pervazurile pline de rasaduri, le bibilesc de numa si in plus, de ieri am pui mici de prepelita .

Pot spune ca mi-am deschis propriul canal de desene animate, stau in fata lor si ma uit la ei cum ciugulesc mancarica, sunt atat de miiiici, cat o maslina jumbo . Toata noaptea am facut ture intre pat si incubator, pamantul nu-mi mai iese de sub unghii, fac planuri pentru un solar (pentru rosii, nu d-ala de bronzat), who needs dieting in aceste conditii ?



Monica si Nancy, 04.07.2008
"If you are unware of your choices, then you have none"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

boticelina, you go girl!!! Abia astept sa fac si eu ca tine! (mai putin partea cu prepelitele, care nu cred ca o sa ma prinda)



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Cineva sa puna biciul pe mineeeee.....am mancat o punga de pufuleti

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

DE TOATE PENTRU TOTI!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman

Cineva sa puna biciul pe mineeeee.....am mancat o punga de pufuleti

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
[


Pt atit?Pai cunosc eu niste abateri, pt care meritam o bomba.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arturicii spune:

Hello. azi ninge "torential" la noi ! Desi ieri erau cu +, azi dimineata tot asa si pentru zilele urmatoare se anunta peste +15....

Iris, am vazut si Pan Am si Mad Men si Mildred Pierce (acum 2 zile l-am vazut); iti multumesc pentru sugestii.
Felicitari pentru zumba sustinuta!

Lulu, ai reusit sa tii in dulap dulceata?

Ralcat, folosesti si vreo crema anticelulita la masaj?

Laura, nu te lasa!!

Boticelina, uau, pui de prepelita!! Ii cresti ptr oua?

Ancadragoman, pai daca tie iti trebuie bici la o punga de pufuleti, pe mine ce ma asteapta daca atac amandina din frigi???

Una din supele mele preferate este supa crema; azi cred ca e a 4-a zi in care o savurez... cu crutoane desigur.


Mergi la inceput