Intraceuticals - tratament pt ten

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eli05 spune:

Filler am facut la dr.Morad Iancu.Eu am stat o zi acasa,desi poti iesi si a doua zi.Insa a treia zi parca mi s-au inflamat putin ochii,dar m-am dus si asa la birou(purtam ochleri si nu se prea vedea).Apoi s-a desumflat.Nu-ti face probleme in privinta asta.In ceea ce priveste grasimea sau acid hyaluronic,doctorul iti va spune ce trebuie,insa mie mi-a zis ca e mai ok cu grasime.Eu tot mai folosesc anticearcan,insa s-au ameliorat.Am citit pe forumuri ca unele fete sunt si mai incantate decat mine.Depinde si de organism.
Terapia Dracula tot el o face,dar nici asta nu cred ca are efecte spectaculoase.Cred ca mai spre vara o sa-mi fac o programare la el si sa-mi spuna el ce e mai ok pt ten.Cu buzele astea nu reusesc sa gasesc o solutie....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iarina spune:

Eli 05 daca te ajuta cu ceva...sa stii ca buzele sunt in continuare f.ok, hidratate si moi. M-am dat cu strugurel insa. Deci ar fi vreo 2 zile cu efect...acum eu as zice sa incerci sa iti iei o crema sau un ser cu acid hialuronic si sa dai pe buze - in fond mult AHA continea si fiola aia cu care m-a dat tipa. Stiu ca ai scris ca ai incercat de toate.
Mirela72 prepara niste ser0rui f.bune...give it a try, nu e scump si daca tot ai incercat atatea, mai conteaza inca un produs?
O sa ma duc dupa Sarbatori la el, sa vad ce as putea face..pe mine nu ma sacaie atat de mult culoarea vinetie a cearcanelor, cat santurile de sub ochi care s-au format in ultimii 2 ani..pe acelea as vrea eu sa le "execut"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eli05 spune:

Da,o sa incerc .Am vazut ca exista niste fiole cu acid hialuronic de la Gerovital H3.De altfel,chiar si medicul mi-a zis ca niste injectii in buze cu acid hialuronic le-ar putea hidrata.Nu mult!Insa nu-mi surade ideea.Am incercat si cu o crema de la Mirela.Ea a fost draguta si mi-a trimis,insa nu m-a ajutat din pacate.Eu am o dermatita localizata doar la nivelul buzelor.
Santurile ma deranjau si pe mine,culoarea vinetie o mai acoperi.

Mergi la inceput