Intraceuticals - tratament pt ten

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adialex spune:

Poti sa ne spui unde l-ai facut si cat a costat? ma tenteaza si pe mine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Sedinta individuala de 2 combinate (hidratare profunda si antirid) cum am facut eu costa cam peste tot 150 EUR. Abonamentul de 6 a fost 890 EUR si a inclus un set de creme si un fel de stilou antirid gratuit. Eu am facut in provincie, nu in Bucurestu, poti afla insa de pe site-ul lor (intraceuticals.ro) saloanele din zona ta.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iarina spune:

M-am hotarat sa fac si eu cateva sedinte - nu chiar 6 ca inca nu sunt convinsa pe ce dau banii.
Carolinah cum arata tenul tau? S-a pastrat efectul? A mai facut cineva intre timp si poate sa ne povesteasca daca merita?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Tenul arata f bine dpdv tonus, efectul insa se pastreaza acelasi numai daca faci intretinere la 1-2 luni. Eu asa am facut...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iarina spune:

Multumesc Carolina....o sa merg sa fac 2 sedinte sa vad efectele pe tenul meu. Pt.ca e destul de scump, ma gandeam sa fac regulat o data la 3 luni. Chiar daca nu sunt 6 sedinte una dupa alta, tenul va fi oricum hidratat suficient ma gandesc. As vrea s-o iau din timp, cat inca n-am cine stie ce riduri, dupa aia o sa fie mai greu. Ramane sa ma hotarasc unde, e plin de clinici si recomandari.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANITA75 spune:

de fiolele cu acid hialuronic ,ce parere aveti? le-ai folosit in creme sau direct pe fata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Am vazut acum ca la Miko beauty e 100 de euro sedinta. Ma bate gandul sa incerc si eu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Corina, incearca. Rezultatul e f fain, te asigur!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Citat:
citat din mesajul lui carolinah

Corina, incearca. Rezultatul e f fain, te asigur!

Caro

sunt f tentata, doar ca momentan ma refac dupa rinoplastie. Ma doare osul nazal, si mi-e frica sa nu stric frumusete de nas ...dar peste vreo 2 saptamani, sigur incerc. O sa revin cu impresii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Nu cred ca risti nimic cu nasul, ca nu te apasa, vine numai jetul de oxigen hiperbaric. Dar mai bine asa, ai dreptate, decat sa stai stresata

Mergi la inceput