Cel putin 10 kg jos (3)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Karryn spune:

multumesc frumos, dulcetica, sa te auda dumnezeu :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Karryn spune:

boticelina, multumesc, da io tot ma vad in forma de pork deocamdata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Neatza.

Cu poza e grele ,ca trebuie sa arat si eu un pic a om dar promit ca incerc sa pun una.

Iris simplu cu vopsitul , eu de felul meu eram saten acuma mai mult alba si m-am vopsit neagra de vreo 2 ani o tin asa acuma am lasat sa creasca si am dat cu rosu asa ca sunt un mic curcubeu si eu ma vopsesc acasa ca la pretul de aici nu pot.

Lulu sa ne luam de mana ca sunt umflata ca un butoi si m-as baga in sifonier.

Un weekend cu ceva abateri dar cu multa munca in casa si asa o sa fie toata saptamana dar incerc sa controlez poftele.

Dulcetica uite sincer eu numai pot tine nici o cura stricta .

Boti si eu la fel fac incerc numai sa simt gustul daca chiar imi trebuie daca nu renunt.

Laura buna asta cu paznicul.

Androix unde esti?



Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

ufff, atat de umflata ma sint si nu am mancat mia nimik azi, adik iaurtul cu ovaz de dimineatza, nici macar gustarea nu am apucat sa o iau si am trceut direct la pranz, cateva linguri de salata si atat.
in schimb am pofta nebuna de dulce, noroc cu batoanele Fibrobar, ca atac unul mai tarziu pe post de gustare...sau cina, depinde si abia astept sa fac iar Walk aerobic cu Leslie.
si mai ales, abia astept maine dimineatza sa vad ce zice cantarul.

SOACRA MARE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bpaula spune:

Mie puteti sa imi puneti de pe acum 2 porcusori pe maine..in week-end am avut ziua copilului mai mare, asa ca...nici nu are sens sa va mai povestesc .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Karryn spune:

eu astazi am fost relativ cuminte, chiar daca nu mi-am propus sa incep de luni :)
MD = 2 pesmeti wassa cu humus, cafea
G - un mar
P - un bol mic mic de musli cu iaurt
G un mar.
acum vreau sa imi fac o cafea si pe la cina cre'ca o sa fac paste integrale cu sos de rosii. nu cred ca se va schimba mare lucru pana maine, dar o sa ma catzar pe cantar, ca na, ca sa faci ceva, tre'sa te enervezi :D

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabyv spune:

Dulce, mersi, nu fac dieta drastica, asa ca am voie, chiar e indicat si putina miscare, ca sa mai dau jos.
Boti, nu m-ai necazit ca si eu cu barza on-hold de vreo 2 ani...asa ca eu imi vad de viata si apoi ma vedem.

Maine la cantarire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

sunt prima la raport?
inseamna ca poate aud numai vesti bune, dupa mine....

eu am minus si aceasta sapatamana cu tot CM-ul meu si toate abaterile.
deci azi de dimineatza aveam 69.1 kg, deci minus 1.4 kg in doua saptamani si 0.500 in ultima saptamana. deci se poate.

revin. sunt cu ochii pe voi.

SOACRA MARE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata doamnelor
ieri am chiulit, azi e zi de , pardon, de raport. deci tot cu ala sa raman, da?
nu reusesc deloc sa ma abtin seara. sunt yuck, stiu. ma duc sa ma infund in trebi, ca ieri am si stat acasa, ca sa am acces mai rapid si mai des la frigider.
sa nu faceti ca mine, da????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Rox, cred ca trebuie sa stai inchisa in birou o saptamana, sa nu ajungi pe acasa sa nu ai acces la frigider.

aseara, pe la ora 23 ma pocnise si putina foame(iau niste antibiotice ptr o nenorocita de masea) ma rodea stomacul si era si o pofta de dulce, ce sa mai zic, eram in fibrilatii, dar ...am deschis frigiderul, am luat vreo 5 masline verzi umplute cu ardei si m-am linistit.
si am facut si wlak aerobic cu Leslie, 30 minute.

Cornelia??????

pe restul inca va stept, stiu ca inca va faceti curaj sa raportati

SOACRA MARE

Mergi la inceput