Cel putin 10 kg jos (2)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Pitzinuca sport de ala se face dar nu se poate in fiecare zi.Va rog opriti-ma ca imi iau cartonas.



Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boticelina spune:

Pitzinuca, gata, rezolvat inscriere

Eu tintesc catre premiul 2, farfuria rosie, aia mi-o doresc . Am ramas in "ceramic mode" - doar ce m-am cadorisit de Craciun cu un nou serviciu de masa de zi cu zi, din bonul cadou primit de la Sindicat Am aruncat toate gioarsele de farfurii, niciuna pereche, care primita de Mosi, care mostenita de pe cine stie unde. Mai avem un serviciu frumos dar din pacate nu merge la microunde, face scantei, deci aveam nevoie de ceva plain. Mai tre sa iau cateva boluri si m-am scos...

Cat despre secs, doamnelor, io nu pot sa va incurc deoarece sunt single, asa tre sa ma multumesc cu doamna mea intre doua varste care face jogging



Monica si Nancy, 04.07.2008
"If you are unware of your choices, then you have none"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boticelina spune:

Citat:
citat din mesajul lui gusta

Pitzinuca sport de ala se face dar nu se poate in fiecare zi.


E, nu se poate... Ia trimite tu vreun olandez incoace si fac io demonstratie. Cartofi prajiti stiu sa fac, maioneza la fel...



Monica si Nancy, 04.07.2008
"If you are unware of your choices, then you have none"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pitzinuca spune:

Boti- no offense!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Citat:
citat din mesajul lui boticelina

Citat:
citat din mesajul lui gusta

Pitzinuca sport de ala se face dar nu se poate in fiecare zi.


E, nu se poate... Ia trimite tu vreun olandez incoace si fac io demonstratie. Cartofi prajiti stiu sa fac, maioneza la fel...



Monica si Nancy, 04.07.2008
"If you are unware of your choices, then you have none"


Boti trimit.Mai daca ar citi olandezu ce spun eu as dormi afara .



Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabyv spune:

Buna
Sportul celalat imi place si mie , dar nu ati spus, daca ar trebui sa fie rapid precum cardio, sau mai relaxat
Dar nici in fiecare seara nu se poate, mai ales ca implica si jumatatea din dotare......al meu o sa se intrebe daca m-am dereglat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Esthera2011 spune:


Androix nici nu mi-a intepenit degetul pe !si nici nu ma cert cu voi!
Insa ma gandeam la tine, care te lupti cu un laptop mititel si am pus semnul exclamarii ca sa retii ideea.



PS:...si eu care credeam ca-mi multumesti in legatura cu faptul ca nu este neaparat nevoie sa consumi 2 l de apa...daca organismul n-o cere.

Boticelina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Pitzinuca, pentru sportul alalalt pe site-uri specializate
Sa stii ca si eu tot ca sotul tau, de-aia ma gandesc cate un an de zile inainte sa cumpar ceva cum ar fi un robotel de bucatarie. Adica daca am deja unul de ce sa mai iau? Dar e adevarat ca mai evolueaza si ele, devin mai mici si mai destepte asa ca animalele sunt pe cale de disparitie din bucatariile moderne.

Esthera, multumesc ca te-ai gandit la mine si laptopu meu mititel. Maine imi vine pisiul si nici nu m-a ruinat deci ma declar incantata.
Cu apa, s-ar putea sa mi se para mie ca nu-mi cere organismul dar de ceva timp ma confrunt cu niste maini si unghii uscate intr-un hal fara de hal. Nu razbesc cu crema de maini desi ma dau de cateva ori pe zi. Iar eu acum vreun an ma dadeam cu crema pe maini o data pe saptamana. Aveam cate o cutie de crema care imi ajungea si cate doi ani. Acum le dau gata intr-o luna. Deci intra greu apa, dar cred totusi ca e necesara. Chiar o sa incerc sa ma tin de paharoiul meu mai multe saptamani asa sa vad daca se schimba ceva in privinta mainilor mele.

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Citat:
citat din mesajul lui pitzinuca
(sexu - care ar insemna cica 8 km alergati/partida).


cat trebe sa dureze partida aia?

(plec 2 ore si ce gasesc aci???? destrabaleala nttzzzz!)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinag spune:

Buna,

felicitari pentru succese, am citit pe fuga, citit e de fapt o exagerare :).

Am venit sa dau raportul: 63,5kg deci -1,2kg intr-o saptamana si ceva.

Sunt mereu pe drumuri, fiica-mea merge la antrenament si pentru mine iar eu sunt taxiul . Dar am inteles ca pierd calorii si sofand, nu??


Mergi la inceput