MONTIGNAC (165) ...STIL DE VIATA NU DIETA

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ninha spune:

buna dimineata!
o la toata lumea!
ieri am fost monti pana seara, si seara am fost , nu va mai spun...
dar cantarul zice 70,5 de kg.

azi abia mi-am mancat fructele si mi-am baut cafeaua. mai departe habar n-am. cred ca o sa mananc un iaurt gol si eventual niste morcov, ca altceva nu mai am monti prin frigi.

la P o sa fac niste fasii de piept de pui cu ceva legume, sa vad e gasesc prin carrefour (s-a deschis si in cartierul meu unul. e mai scump decat K),

La C vreau sa incerc o salata verde cu sunca si mai tarziu o portocala sau grapefruit.

Va si haideti cu raportul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brindusik spune:

montigirls io va spun cat am undeva vineri dimi inainte de plecat acasa(nu am sperante ca am dat jos nush de ce )

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Buna fetele.
N-am mai scris de mult, din cauza de abateri dese, n-am vrut sa va bruiez, insa vreau sa impart cu voi mica mea victorie, obtinuta cu greu, dar e a mea!de la 94 de kg azi dimineata aveam 79!Sunt extrem de fericita si desi intial imi propusesem targhet 75 parca parca m-as duce spre 70 acum, dar astept sa ajung la 75 mai intai si om vedea apoi ce-o mai fi!
Succes tuturor si da, se poate, daca ai destula vointa!Finalistele noastre ne-au aratat asta, doar ca trebuie sa se declanseze click-ul in creieras, altfel degeaba ne strofocam noi.


De mancare
Dulciuri
Din gradina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anca Wish spune:

Felicitari, Vale. Chiar ca victorie!!!
M-am apucat si eu de Monti. Nu mi se pare chiar dificil de tinut, dar nu stiu cum imi voi tine pofetele in frau de sarbatori. Am bifat 70 kg.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

Buna dimineata dragelor

Valentina ce surprizaaaaa ... 79 ??? superrrrr mda, se poate , am confirmat-o mai multe ... uite ca ai reusit si tu sa topesti multtte kilograme .... dar de ce nu vi mai des pe la noi ??? stai in umbra ??? ti-e mai bine asa ??? te puppp ... sper sa ne pupi zilnic

Revin la povesti

andanii

2007...2011 de la 95 la 68 kg :):)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brindusik spune:

capitol nou (166)

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Mergi la inceput