Kangoo Jumps

Kangoo Jumps | Autor: lulu77

Link direct la acest mesaj

Il practica cineva?

Eu da, de 3 zile si ma simt excelent, plus ca in 3 zile cu o mica dieta am slabit 1 kg.
am intalnit la sala doamne/domnisoare cu povesti uimitoare.
cu rezultate senzationale.
kg pierdute, tonus, celulita disparuta, plus multe persoane cu recomandari medicale ptr a practica acest sport.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

aha,deci te-ai apucat asa de una singurica?nu spui nimic,mergi blat,in loc sa tragi si tu vreo prietena dupa tine!!!
mult succes!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihaela77O

aha,deci te-ai apucat asa de una singurica?nu spui nimic,mergi blat,in loc sa tragi si tu vreo prietena dupa tine!!!
mult succes!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...








vino!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boticelina spune:

Lulu, unde faci si cat costa? Nu-ti iese sufletul sarind pe cataligele alea?



Monica si Nancy, 04.07.2008
"If you are unware of your choices, then you have none"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

boti, sufletul nu imi iese, sau da , nu stiu ce sa zic, ca eu ador sa merg la orele de Kangoo.este destul de extenuant in prima sedinta, pana inveti sa te coordonezi dar si rezultatele au aparut mult mai rapid decat la alte forme de miscare/gimnastica facute.
dupa sedinta de 50 minute ma simt execelent, nu sunt deloc obosita.
ghetele, par ele f grele, dar sunt destul de usor de purtat si f usor de mers pe ele.
abonamentul este de 100 lei/8 sed sau 120 lei/12 sedinte. isi merita toti banii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boticelina spune:

Lulu, merci, de info, acum mai trebuie sa-mi spui si unde faci. La mine pana acum a fost o mare problema logistica, cu gradinita copilului dar de saptamana viitoare sper sa incepem cursuri de dans/balet si atunci sa merg si eu la sala.

Sper sa fie undeva in centru ca noi probabil vom face dans la Danovschi (fosta baie publica)



Monica si Nancy, 04.07.2008
"If you are unware of your choices, then you have none"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

boti, este in zona Trocadero, se face zilnic de la 20.10 seara, joia de la 19.10 si cam atat. este singura sala si singura instructoare din Cta care face asa ceva, care este creditata ptr asa ceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucutza77 spune:

Am tot auzit de kangoo ca ar fi foarte eficient, dar am o problema:
nu prea imi vine sa incalt ghetele alea, in care au mai transpirat nu stiu cate altele inaintea mea. Oi fi eu paranoia, dar ideea unei ciuperci nu prea imi surade...Mami de Miruna si de Vladut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

raluca, ghetele le incalti cu sosete si jampiere, obligatoriu si iar obligatoriu, cel putin la sala unde merg eu, la sf fiecarei ore, mergem fiecare cu ghetele in manuta la instructoare la shpreyat cu un spray special, sau iti cumperi ghete si ai ghetele propii si personale.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucutza77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lulu77

raluca, ghetele le incalti cu sosete si jampiere, obligatoriu si iar obligatoriu, cel putin la sala unde merg eu, la sf fiecarei ore, mergem fiecare cu ghetele in manuta la instructoare la shpreyat cu un spray special, sau iti cumperi ghete si ai ghetele propii si personale.
Stii cumva cat costa o pereche de ghete?Mami de Miruna si de Vladut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

intre 200-400 euro

Mergi la inceput