Moda toamnei 2011 !

Moda toamnei 2011 ! | Autor: Anda08

Link direct la acest mesaj

Urmand in linii mari tendintele conturate deja in colectiile de primavara, trendurile toamnei 2011 par sa se constituie intr-un un element inedit in peisajul ultimilor ani tocmai prin simplitatea lor si prin revenirea perpetua la liniile esentiale ale modei.

Asadar ... www.supereva.ro/info.asp?id=3368" target="_blank">Ce si cum purtam in aceasta toamna?



Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns fabiola.mami spune:

Mmm, cica toamna asta se poarta griul si derivatele.. ceea ce e super cute. Iar hainute, de unde putem fiecare, atata timp cat sunt lejere si 'fluide' spun designerii: http://www.jurnalul.ro/fun/fun/griul-culoarea-sezonului-589011.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MElise spune:

Din cate stiu eu culorile sezonului sunt mai degraba nuantele din paleta cromatica a toamnei, culminand cu auriul... nici vorba de gri... asta daca ne luam dupa fotografiile colectiilor designerilor mari, de pe vogue...

MElise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Citat:
citat din mesajul lui MElise

Din cate stiu eu culorile sezonului sunt mai degraba nuantele din paleta cromatica a toamnei, culminand cu auriul... nici vorba de gri... asta daca ne luam dupa fotografiile colectiilor designerilor mari, de pe vogue...

MElise


Exact!

Mergi la inceput