Club chic (46)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rose_selavie spune:

Citat:
citat din mesajul lui anamariame

Fetelor, ati incercat Womanity-Thierry Mugler? Pe fragrantica pare un parufm tare controversat, si vad ca are doar trei ingrediente.
Eu ma documentez in continuare, intr-o parfumerie nu am mai ajuns...


Ana-Maria, mami de Eva Maria (23 aprilie 2009)



Incearca sa-ti imaginezi urmatorul amestec: miros de tevi umede si reci, iz de balci si mult zahar pe bat, acadea de citrice si gustul sarat al marii, sau mai corect spus, gustul pielii incinse pe nisip dupa o baie in mare.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmena spune:

Si in ciuda descrierii, tin minte Rose ca iti place Womanity, asa-i?
Nici mie nu-mi displace, dar nu mi l-as cumpara...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geniest spune:

Salil-am testat pe intensul si irezistibilul si n-a trecut testul. M-a izbit initial acel miros de dulceata de trandafiri care inca fierbe pe foc, dupa care se mai stinge insa ramane ceva dulce care pe caldurile astea pe mine ma doboara psihic

Carmena astept adresa ca sa-ti trimit boucheroanele.

anamariame Womanity este genul de parfum care sparge tiparele comerciale. Nu o sa-l intalnesti prea des in metrou sau autobuz si daca il intalnesti, sigur te intrebi ce este in neregula cu simtul tau olfactiv. Si mie imi place, insa nu l-as cumpara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rose_selavie spune:

Citat:
citat din mesajul lui Carmena

Si in ciuda descrierii, tin minte Rose ca iti place Womanity, asa-i?
Nici mie nu-mi displace, dar nu mi l-as cumpara...






Carmen cu Stefan si Bogdan



Luasem o miniatura de 10 ml asta iarna pentru ca mi se parea neobisnuit si nu aveam ceva asemanator. Cred ca e un parfum despre care mai mult se vorbeste decat se poarta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sali spune:

Citat:
citat din mesajul lui geniest

Salil-am testat pe intensul si irezistibilul si n-a trecut testul.


ce bine , ce bine! o sa ramana tot doar pentru mine!

acum: vreau sa fac o plata prin paypal si de aseara imi da eroare( error code#10417) , cand sa confirm plata, imi dau mesaj ca plata nu poate fi procesata. nu stiu care e motivul, bani sunt pe card, culmea! ( asat e o surpriza chiar si pt mine ).
am cautat pe net si am vazut ca e plin de oameni care se plang de aceasta deja celebra eroare cu cod #10417.
ati patit-o? cum se rezolva? deocamdata i-am explicat vanzatorului de ce nu platesc si pare destul de intelegator dar....
oare o fi vreun semn divin ca nu mai trebuia sa ma lacomesc si la al doilea L'INTENSE?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geniest spune:

Nu stiu ce sa zic de eroarea 10417 insa acum 1 luna am patit-o si eu cu o plata. Imi tot zicea ca sunt incapabila sa platesc...bla bla bla
Am sunat intr-un tarziu la banca si am aflat ca avusesem tentativa de frauda pe contul de card si-mi suspendasera cardul. Asa ca sfatul meu e sa intrebi si banca daca este totul in regula din punctul lor de vedere.



Off-topic: in pozele de profil sunteti chiar voi, pe bune ??? Rose, Sali ??? Pe bune ?? Sunteti superbe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rose_selavie spune:

Citat:
citat din mesajul lui geniest

Nu stiu ce sa zic de eroarea 10417 insa acum 1 luna am patit-o si eu cu o plata. Imi tot zicea ca sunt incapabila sa platesc...bla bla bla
Am sunat intr-un tarziu la banca si am aflat ca avusesem tentativa de frauda pe contul de card si-mi suspendasera cardul. Asa ca sfatul meu e sa intrebi si banca daca este totul in regula din punctul lor de vedere.



Off-topic: in pozele de profil sunteti chiar voi, pe bune ??? Rose, Sali ??? Pe bune ?? Sunteti superbe...


Da, eu sunt. M-ai coplesit, multumesc !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sali spune:

Citat:
citat din mesajul lui geniest

Nu stiu ce sa zic de eroarea 10417 insa acum 1 luna am patit-o si eu cu o plata. Imi tot zicea ca sunt incapabila sa platesc...bla bla bla
Am sunat intr-un tarziu la banca si am aflat ca avusesem tentativa de frauda pe contul de card si-mi suspendasera cardul. Asa ca sfatul meu e sa intrebi si banca daca este totul in regula din punctul lor de vedere.



Off-topic: in pozele de profil sunteti chiar voi, pe bune ??? Rose, Sali ??? Pe bune ?? Sunteti superbe...


gata, maine intreb si la banca! sper sa fiu eu prima care cheltuie banii de pe card, nu as vrea sa pice pe maini straine! am scris si la paypal, astept raspuns.
azi mi-am ridicat ultima comanda de pe strawberry( manu, aveam un alien portocaliu si un just cavalli PINK , cumparate pt altii).am testat cavalli, ma gandeam ca daca imi place, mi-l opresc!
but NO,NO,NO! ( imi aduc aminte de amy ).

geniest, eu sunt in poza, varianta golden glam (cum ar zice rose)sau manelizata(cum as zice eu) ii apartine lui rose , care m-a decupat dintr-o poza de pe plaja si m-a (H)aurit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sali spune:

carmena, sa-nteleg ca asta e casa pe care o vedeai prin hublou, de pe iaht?
am recunoscut-o dupa stilul meditaraneean!
sunt sigura ca la gratar ascultati asta:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sali spune:

Citat:
citat din mesajul lui rose_selavie
[Incearca sa-ti imaginezi urmatorul amestec: miros de tevi umede si reci, ...


am incercat si eu sa-mi imaginez faza cu tevile umede si reci si tot ce mi-a venit in cap e inceputul de la SAW 1! ( cand s-au trezit aia doi intr-o baie dezafectata ,legati cu lanturi de niste tevi( cred ca erau umede si reci ) si ca sa scape nu au gasit alta solutie decat sa-si taie piciorul!

Mergi la inceput